C2 VTS - NiksaRR

gox

New member
Re: Moj "zenin" VTS

DA uletim sad o vezi mjenjača..laky jel bilo kad u servisu da je netko htio presložita taj mjenjač? Nešto da brže prešalta i jel se to može kak to uopće složit?
 

NiksaRR

New member
Re: Moj "zenin" VTS

ak se zeni neda šaltat, može ključ za ključ ;)
Nije nikad ni vozila sa automatskim mjenjacem.
Mozda bi joj se i svidio VTR ali meni ne bi.
Raspitao sam se o tome mjenjacu prije nego sto sam krenuo u kupovinu.
Hvala na ponudi...;)
 

Tonka0559

Member
Re: Moj "zenin" VTS

ma samo pikni novi softver i šaltat će ok.
Uvijek je problem iz prve u drugu...al šta očekujete,spejs šatl? :) dobar je.
 

NiksaRR

New member
Re: Moj "zenin" VTS

Evo imam jedan problem,nadam se problemcic.
Ne vidim vise nikakve informacije na ekranu od putnog kompa i radia itd.
Totalno je crn.
Stao sam na 5 min.ispred jedne trgovine i kad sam ponovno upalio auto, svjetla na ekranu vise nije bilo.
Da li se radi samo o zarulji za osvjetljenje ili imam "srece" pa cu morati cijeli ekran mijenjati.
Na koju se foru vadi taj ekran?
 

NiksaRR

New member
Re: Moj "zenin" VTS

Hvala na brzom odgovoru.
Vadio sam osigurace ispod volana jedan po jedan i "vratio" ekran.Nisam nasao ni jedan osigurac pregoren i svi su bili dobro ubodeni.Sada sve izgleda OK ali kad upalim auto izbaciva mi antipollution fault,nesto nisam trebao iskopcati.:hm:
 

Ciki vts

New member
Re: Moj "zenin" VTS

Hvala na brzom odgovoru.
Vadio sam osigurace ispod volana jedan po jedan i "vratio" ekran.Nisam nasao ni jedan osigurac pregoren i svi su bili dobro ubodeni.Sada sve izgleda OK ali kad upalim auto izbaciva mi antipollution fault,nesto nisam trebao iskopcati.:hm:
Ako ces trebati drugi ekran, javi na PM.
 

Olaf

New member
Hvala na brzom odgovoru.
Vadio sam osigurace ispod volana jedan po jedan i "vratio" ekran.Nisam nasao ni jedan osigurac pregoren i svi su bili dobro ubodeni.Sada sve izgleda OK ali kad upalim auto izbaciva mi antipollution fault,nesto nisam trebao iskopcati.:hm:
Osigurace nemoj vadit sve, Shunt ti je onaj koji ima 2 polozaja, mozes ga stavit lijevo ili desno i pise ti Parking/Client, moras ga uvijek vratit na Client, mi ga zovemo HS. Ali nekuzim zasto ti pali diag sad
 

NiksaRR

New member
Re: Moj "zenin" VTS

Jutros sam se spremio za poci u ovlasteni servis na dijagnostiku nakon sto mi je vecer prije pokazao tu gresku.
Upalim auto i ono, sve u redu,jednostavno je prenocio i sam se resetirao.
Eto,treba nekada i prespavati.
Hvala svima na savjetima.


I nisam mogao vise odolijevati,stavio sam K&N gljivu za test i sada samo jedno znam,ne skidam je vise:grin:
 

Srki90

New member
Re: Moj "zenin" VTS

ma samo pikni novi softver i šaltat će ok.
Uvijek je problem iz prve u drugu...al šta očekujete,spejs šatl? :) dobar je.
ko moze to sa softwerom napravit u Rijeci i koliko dodje? vidio sam da pisete po forumu da se moze, no u servisu kazu da o tome nemaju pojma.
 
Na vrh