C2 VTS 1.6 16v by 2mario2

2mario2

Well-known member
Oprane ipak bolje puno izgledaju :D

Moram priznati da sam bio skeptičan isprve, al sam ugodno iznenađen. Svakako bolje od 15 onih zlatnih i sad je opet original bez distanci i ostalog





Jedino će dobiti frišku boju i to ovakvu kakva je. Neće više biti zlatnih itd. Ako i ne prodam zlatne onda i njih lakiram u srebrnu i ostavljam za zimski set
 

2mario2

Well-known member
A nešto ide komplet, nešto dijelovi i tak

Bobina promijenjena. Auto = totalni preporod! Nema trokiranja, prima gas kako treba. Uz to sad i bolje ide pošto me gas ne zeza

Stara krava je tu sunce joj



Uzeo sam ovu ERA umjesto Valeo jer je to sve tu negdje osim razlike u cijeni. ERA je 500kn, a Valeo skoro 800



Godinu dana imam garanciju, pa budemo vidli nakon isteka jel bude potrajala

Kompletiran motorni prostor
Slijedi neka zaštita na haubu ili dampiranje i amen



Evo vozio se dan-dva ovako i totalni preporod. Auto napokon diše kako treba. Nema zasad nikakvih problema, cukanja, trokiranja da pokucam o drvo. Samo da tako ostane dugo vrijeme i nema zadovoljnijeg čovjeka od mene :bravo2: :bravo2:

A i nešto VTS-a se skuplja po Zagorju izgleda. Sad znam za 3 tu u malom krugu. Moj, frendov i ovaj. Ovaj nakićeni neki stariji gospodin vozi





Morao bi čovjek skinuti ove naljepnice i to bi bilo onda to



 

2mario2

Well-known member
Ajmo redom

Polakiran prednji povezivač



A i zadnji



LED u bunkeru. Kupio sam Osram ledice jer neću kineske, pa da imam manevre s njima jer mi jedna nikako nije sjela i gubila je kontakt stalno



Pa LED u stropu



Onda aero metlice



Zadnji brisač je naručen jer je 280mm dužine i nije standard nego cijeli plastični nekakav

Naljepnice za čepove felgi dok ne kupim baš čepove crne ko ovo



Eto možda me malo zezao i nismo kliknuli odmah na prvu, al ajd nije kraj svijeta jer ljubav postoji. Zujo i Brujo i crno bijeli svijet za kraj (ćopila me u 30-ima oćito neka bedasta faza farbanja i samog sebe)



Moram i tu plastiku isto naručiti da bude sve original skoro
 

Doomsday

U prolazu...
Lijepo... :palac-gore:

Naljepnica je lijepo sjela na čep, da i ne kupiš druge čepove, dobro je...

Ono što bi mogao je uzet ukrasne poklopce matica kotača, oni su malkice ružnjikavi, a šteta...

I stavit neku crnu mrežicu ili original plastiku na masku, da ne pokupiš štagod...

:D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Za stražnji brisač ti je najbolje uzet onu gumu od metlice na metar, pa odrezat i navuć ;) Dobar ste par :D
 

2mario2

Well-known member
@Doomsday bravooooo, nisam se sjetio tih kapica uopće. Naručit ću plastiku jer ipak neka bude skoro sve original i neću se barem zezat s pripasivanjem mrežice

@ivan222 ma nije skup original, pa se držim toga rađe nego rezuckanja. Al malo sam zasjenio auto svojom ljepotom (ne, ne drogiram se :D ) :D :D

Kopče moram za ove lajsne kod prednje šajbe isto naručiti da i to već jednom stavim na auto. I zaboravio sam da sam dobio 15 free minuta Genijatora, pa idem u četvrtak popodne u ZG da vidim jel zbilja to pomogne kak svi koji su isprobali tvrde. Tko ima volje nek pogleda adresu njihovu i blizu je, možemo popiti kavicu
 

2mario2

Well-known member
Bio na dekarbonizaciji s Genijatorom i moram priznat da se premda je kratki tretman bio auto radi mirnije. Za full učinak bi trebao biti tretman u trajanju od 60 minuta, a ja sam imao od 25min. Ići ću uskoro na full

 

Cutac

Prèkaroš
Daju garanciju da ništa neće poći po zlu? Pisanu garanciju?
Ja bih čak i probao to kada bih dobio pisanu garanciju i fiskalizirani račun, ali smatram da nema potrebe za time ako se motor vozi kako spada.
OK recimo na Pandi koja je u 12 godina napravila 52000 km(danas okrenula).

Jesi siguran da funkcionira, nije placebo? Jesi stavio kakvu krpu kod auspuha da skuplja smeće?
 

2mario2

Well-known member
Nisam dobio ništa na papiru. Nisam iskreno ni tražio. Frend je bio sa svojim Audiem S5 i drugim autom i rekao je da ću biti zadovoljan poslije tretmana

A frend koji je mehaničar je rekao da se autu od tog vodika nemože desiti ništa, pa sam probao

Meni se auto lijepo ponaša i mirnije radi nego prije

Dok je to trajalo je lik išao iza i stavio ruku na auspuh, al nisam gledao jel bila prljava. Rekao mi je samo da malo ispušem auto nakon tretmana da izbaci iz auspuha to van jer da dio ode u karter dok dio u auspuh

Najbolje ih kontaktirat i direkt se dogovoriti da nebi bilo poslije nismo znali

Al da šteti nešto onda bi valjda znao do sad pošto sam poslije tretmana napravio nekih 70-tak km. Al sve je ok tak da onda znaći štetno nije
 

Cutac

Prèkaroš
Moze biti stetno. Puno je primjera ljudi koji imaju jako stare aute koji super rade i onda ubace neki deterdzent ili ga ciste na kemijski nacin i naprave sranje. Cesto se u injektorima smece samo pomakne i bude gore nego sto je bilo.
Ovo je kao seafoam i ne bi trebalo biti nista, ali garancija je garancija.
 

2mario2

Well-known member
Pitao me jel bilo ubacivano prije aditiva i sve je zapisao na papire od Genijator uređaja gdje ima evidenciju o autima

Pitao sam dečka jel može išta biti i rekao je da ne i da još nije imao slučaj da bi se nekom nešto pokvarilo nakon tretmana kod njih. Imaš na google ih ili fejs ako ga imaš i pitaj direktno

Veli da odrađivaju autobuse, motore, aute i da su nekoliko jahti riješili. Sad da su vozni park Zagrebačkog Holdinga ili samo Èistoće (nisam zapamtio dobro) riješili

U svakom slučaju ja razliku poznam, a i frend na svom S5. Ja ću ići na full tretman kroz 2-3 tjedna i taj tretman bi onda trebao skroz sve očistiti i nakon njega do 20% moguće padanje potrošnje. Dio s potrošnjom, odnosno visinom postotka iste nemože garantirati kolko bude. Ali da sigurno će trošiti manje nego prije tretmana. Uz to miran rad motora, smanjenje co2, bolji odaziv na gas itd
 

Marekk

Member
ovaj crni VTS ti je od Borisa iz Graba, iz njemačke, to je zaprav onaj jako rijetki model koji se kod nas nije ni nov prodavao, c2 VTS 1.6 HDI110, ali je mapiran na nekih 130 kak je rekao kad smo pričali, bio je do nedavno na DE rege i sad ga je prenesel, možda ga tata njegov vozi jer je on i dalje u njemačkoj.
 

2mario2

Well-known member
Bil je stariji lik s njim tak da valjda tata od tog. Sve je super osim onih silnih naljepnica. Ajd još bi probavil onu na krovu veliku, al ove ispod svih lampi i na prednjoj haubi je nepotrebno

Nisam znal da je dizel. Mislil sam da je benzinac kak tiho radi
 

Marekk

Member
taj 1.6 110 dizel se da složit bez beda na 150hp a jako lijepo ide i troši 5 litara
Ja sam ga iskal ali nisam niš našel, ima onaj bijeli kod nas na prodaju
jedino mi ne sjeda taj prednji redizajn branik, bolje je stari, agresivniji
 

2mario2

Well-known member
Inaće je 500kn, al pošto ide i frend koštat će nas 375kn svakog. Dao nam je popust pošto sam sad bio sa svojim autom (ovo je bio kratki tretman i gratis) i dofurao frenda koji je rekao da ide i on sa Alfom 159 1.9 JTDm da mu sve očisti kad budem išao ja na puni tretman
 
Na vrh