C2 VTS 1.6 16v by 2mario2

2mario2

Well-known member
Mene isto, al ja budem to realizirao valjda. Možda žena ide radit u moju firmu gdje bi imala plaću od 5000 do 6000kn naspram dosadašnjih 3500, pa vam bi trebalo biti jasno kud će dio moje plaće zalutat. LOL
 

2mario2

Well-known member
Slijedi promjena bobine (sutra idem kupit) jer mi auto nekad dobro primi gas, a nekad se zaguši i onda tek krene. Uz to radi na nekih 600 okretaja. Ukoliko nije bobina ipak onda vadim ovo kučište filtera zraka i ide unutra BMC CDA kučište i filter, pa budem vidio onda kaj bude jer ovako nemože biti više

Javim kroz koji dan kad to promijenim jel problem uklonjen ili ne
 

2mario2

Well-known member
Izgleda da je ipak nešto oko usisa kvar. Pretpostavljam klapna ipak. Javim kad ustanovimo i popravimo

Evo malo se slikao sa blizancem



 

2mario2

Well-known member
Malo se poigrao znakovima. Napred mi je super kako je, iza budem ionak lakirao taj dio i onda kad sve znakove nabavim budem ovaj premjestio (namjerno je tu da sakrijem ogrebano na tom dijelu)



 

2mario2

Well-known member
To je valjda zbog kuta slikanja ispalo tako. Oba imaju samo S crveno

Al frendov je 2009. godina što znaći 4 godine mlađi i ima ESP što moj nema, digitalnu klimu dok moj običnu i neke sitnice
 

Ruske

Active member
danas sam bas razmisljao o tebi...kako sam nedavno kupio crne stopove, ali LED...razmisljao sam bas o mariu kako on je zatamnio svoje, a ispod plastike obicne halogenke. savjet: stavi jace zaruljice ili ledice...ovako ti se sigurno slabije vide po danu...nemoj se zezati da te netko naguzi, pa da ispadnes da si kriv jer ti se svjetla vide na 50%...
 

2mario2

Well-known member
Nebi drugu, a ni svjetliju. Ovakav kakav je, takav bi i ostao. Oko 6000kn bi me to koštalo tak da mi nije to samo "ajd idemo to odradit brzo" i imam dosta još lufta za razmišljanje do realizacije

A morat ću to napraviti jer nedam ga dok me služi, a ipak nakon 13 godina na cestama ima poneka ogrebotina, na krovu udubine od rampe koju je ovaj bik pogodio itd i to me bode u oči

Danas bude frend skinuo bobinu sa svojeg, pa budem isprobao jel me ona zeza. Nadam se da je da to kupim i da mi je mir od toga. Ako nije ni ona onda skidanje svega i detaljna pretraga i čišćenje ama baš svega i svačega. Ne zanima me cijena sanacije, samo da je auto 100%

Ustanovljeno (barem kolko sam skužio u vožnji) da ove probleme sa trokiranjem i zacukavanjem radi prokleta bobina! Stavio sam frendovu danas, išao probati i nije se dešavalo to. Nakon vračanja svoje opet je zezao. Naručio sam novu i to bude mi izbilo nekih 500-tinjak kunića iz džepa. Al ajd valjda bude onda dalje sve skupa radilo kako treba jedno vrijeme duže nadam se
 

Cutac

Prèkaroš
Sad sam vidio jednog srebrnog sa tvornickim felgama :wub:
Nije ni tvoj los, ali ja bih ga prelakirao u tako neku kombinaciju. Bas lijepo stoji ono crveno S izdaleka na srebrnom autu :)
 

2mario2

Well-known member
Vratio sam se na 16 cola. Nisu neke ljepotice, al za 100€ budu dobre. Gume ću kupiti nove za njih jer imam kupca za one zlatne 15-ice i miran sam onda. Inaće su ove original od Peugeot 1007-ice

 
Na vrh