C2 HDi - iskustva i mišljenja

gox

New member
Re: C2 hdi -misljenja i iskustva???

Složit usis? Ispuh s većim fi recimo od grane do kraja bez katalizatora?
 

Olaf

New member
Decko kaj je kupil od mene C3 s 1.4 hdi je skinuo katalizator i stelo ventil na turbu pa jd navodno dobio nesto gore. Dizelu samo dignes gorivo i gas ;)
 

kix hdi

New member
Snaga je dignuta na 90ks,na usisu nisam radio nist, osim sta sam malo "odfrkao" turbinu na 1.2 bar.- inace je serijski 1.0bar :grin: i moram priznati da se osjeti razlika ali mislim da ga katalizator "gusi" tj. ja imam takav osjecaj :hm: ali me brine sta ce biti na eko-testu na tehnickomako ga skinem ???? jer sam vec skinuo zadnji lonac i stavio samo nastavak ,a serijski ima samo katalizator i zadnji lonac i to je to
 

gox

New member
Katalizator staviš na flanđe i onda ga po potrebi skidaš-stavljaš, prije tehničkog ga staviš, nakon makneš :)
 

deda

New member
Zadnji lonac nema veze,ali katalizator ima,bez njega te nebu pustil jer su ispušni plinovi sve zbrkani.Ali nije to problem skinuti i staviti za teh.Tak sam ja radil na svojem nekad i uvjek je imal odlićan eko test, naravno kada je katalizator bio uvijek novi i niš korišten.Jedino je frka,ako ideš van negdje u EU,policija te čopi i pošalje na izvaredni teh na cesti,a onda globa boli glava.
 

Olaf

New member
Pa kaj ja pisem, nisu bitni plinovi nego postotak cestica čađe, znaci nebi smio dimit auto
Samo ga prije tehnickog posteno izganjat, znaci ne autoput i drzat ga na 180 u 5-oj i te sheme nego ga stiskat od male turaze npr. u 2-oj ga poklopit do poda da se optereti i propuse ispuh i motor od cade ak kuzite sta mislim.
 

Olaf

New member
Ma sve je to smece, pricali nam ovi na seminaru kad je bila usporedba TDI i HDI, svabo trazio test i srao da HDI ispusta oku nevidljive cestice cade a njihov TDI pusta krupne cestice cade koje vidimo pa ih mozemo izbjeci hahaha
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Krky, baci pogled na video. (Oprez, muzika je dobra, ali stišati zvučnike prije) :cool:

Potošnja (prema BC-u) za C2 1.4 HDi pri ~100 km/h

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=C3ZU_4uu6oE[/ame]
 

Krky

Lakerski profesionalac
Uuuuu, nemrem vjerovat..
a ima ih i sa 5 vrata, jedino kaj nemaš baš neki bunker..
iz nutra je sve ko u c3 jedino otraga 2 sjedala :D
na njemu bi bolje 16-ice pasale nego na c3 :D
 
Na vrh