C2 BY LOEB #0369

lukaku2910

New member
Ivan222, znaci upravo sam narucio sa e-baya tu papucicu...hvala lijepa 😁😁😁
I slazem se da zlatne ne pasu na crveno, znaci bijele moraju past...😉😉 pocinjem potragu za ozice ili neke dobre speedline. 😁😁
 

lukaku2910

New member
e sad bi te lagao kad bi ti rekao, znam samo da je bio poslan u zagreb. prijatelj mi je bio preporucio tu jednu firmu koja radi sve lijepo rucno ali sam zaboravio ime..xD. rastavili smo ga i poslali u zagreb kad mi je bio na par dana na poliranju i kompletnom detailingu...ako te bas zanima mogu ti pitat malo..:)
 

Cutac

Prèkaroš
Ma sta zlatno ne pase, daj Krkiju da rijesi i izgledati ce bolje nego ikoje:cool:



Meni je osobno bijela previše "suprotno od hrabar" za C2 VTS(jel je?). To je auto na koji možeš nakeljiti naljepnice, crte po sredini, kričave boje(naravno sve u granicama normale) i izgledao bi super jer je vesel i mlad auto. Uzmi DS3 racing kako izgleda. Izgleda super, a da tako obojaš DS5, c5, M5, bilo šta, izgledao bi kao debil.
Tvoj je auto, ukusi se razlikuju, ali da je moj, išao bi u otkačenom smjeru!


 

diegos

Well-known member
e sad bi te lagao kad bi ti rekao, znam samo da je bio poslan u zagreb. prijatelj mi je bio preporucio tu jednu firmu koja radi sve lijepo rucno ali sam zaboravio ime..xD. rastavili smo ga i poslali u zagreb kad mi je bio na par dana na poliranju i kompletnom detailingu...ako te bas zanima mogu ti pitat malo..:)
Sve 5, za Zg znam da ih ima par koji to rade, mislio sam da si to rijesio negdje blize ;)
 

denisoft

Active member
Divan autić!

Tepihe kupi, a sa starih prebaci kopče ili kupi komplet preko e-baya.



Kod:
https://www.ebay.com/itm/2pcs-Fixing-Grips-Clamps-Floor-Holders-Car-Mat-Carpet-Clips-Anti-Slip-Knob-Pads/263199989686?hash=item3d47f11fb6:g:GJIAAOSwDMhZtiAK
O ukusima se ne raspravlja, ali kad je ekipa krenula, da se ja pitam ostavio bi original srebrnu boju felgi.
 

lukaku2910

New member
hvala ti deni....pogledat cu malo po e-bayu..:D:D
i slazem se da je original najbolji. za sada ce bit u stock-u.
ali necu farbat originalne, eventualno uzet drugi set felgi za zimske gume. :):)
 

Marekk

Member
jako lijep c2
takvog točno sam ja tražio, crveni benzinac vts i još ako može loeb s tim sicevima i belim felgama

ali nakraju mi uletio vtr hdi 5mt i još mi je draže jer ne troši niš, a realno neidu nikud

za bijele oz se možemo dogovorit za ljetne, a isto tako i za zimske speedline, sve imam za c2, pogledaj u mojoj temi ili oglasima ;)
 
Na vrh