C-Hydro i bočno ljuljanje

Milosh

Test
Kakva glupost, spustio auto u najniži položaj i nikako nisam uspio odvrnuti čep od posude sa uljem, toliko je jako zavrnut.

I da, šta im tacno znači ovo upozorenje? Šta znači da je sistem dekontaminiran (ili je to loš Francuski engleski :D )?



I piše da je sistem pod visokim pritiskom, jel jeste ili nije? Znam da dalje u sistemu negdje ima pritiska, ali mislim na samu posudu.

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

pokra89

Well-known member
Ako se dugo nije otvarao, a očito nije, zna biti prilično teško otvorit ga. Ja sam ga isto pomoću krpe, uz jedvite jade otvorio. Al zato da vidiš sad... Otvara se lakše nego ishlapljena sky cola
 

pokra89

Well-known member
Sve ovisi koliko ga fali i kad se zadnji put nadolilo. Ja sam svoga ulio u 3.mjesecu,evo nakon skoro 8 mjeseci ostao je na istoj razini
 

Brruno

Well-known member
Meni je tj. prijasnjem vlasniku prosle godine u 8 mjesecu stavljeno 3 litre ulja nakon zamjene prednjih cilindara/amortizera. Jucer sam provjerio nakon 20000km ne fali ni 5mm.
 

Jajo

New member
Meni je moj mehanicar objasnio da cep od posude samo lagano pritvorit da bi imao oduška jer se ona rupica na njemu zna začepit i eto problema sa posudom tj prevelikim tlakom koji se stvori u njoj..
 

pospanko

New member
Pozz. Malo guzva pa nisam stigao.
Natocio sam ulje i malo je bolje, ali i dalje mi je to jako neudobno. Ne znam. Bio na par pregleda i kazu da je sve ok...
Jos cu probati malo vidjeti ali ako ne uspijem to rijesiti...ide u oglasnik...
Kako sam rekao, udobnije mi se u Daciji voziti
 
Na vrh