C-Elysee: Ugradnja audio sustava, aftermarket HU, prednji i zadnji zvučnici

dario.zg

Member
Pozdrav,

par pitanjaca;

kak' se ponaša ovaj subwoofer SWE-815? Gledao sam i ja staviti nekaj "novo" u auto, da se ostavim Executora 30cm i D.A.T. pojačala te pređem na taj Alpineov model s njegovim pojačalom, ali nemam feeling kako to zvuči u globalu. Da li ima dovoljno "safta" iz gepeka? :angel:

Kako utječe na postojeću auto elektriku? Da li su alternator i akum dovoljni?
Kvadratura "kabela" za plus je ..?

A najbitnije pitanje; gdje je provučen taj PLUS kabel iz kabine do prednjeg dijela (do "klema")? Da li postoji mjesto gdje se provuče ili je bušena nova rupa za prolaz?
Thx
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nemam ti baš puno odgovora... ali za ovo provlaćenje neće trebat bušit pregradu. Obično ima koja ekstra rupa sa plastičnim čepom, ili provučeš uz neku postojeću instalaciju još jednu žicu.
 

Milosh

Test
Nemam ti baš puno odgovora... ali za ovo provlaćenje neće trebat bušit pregradu. Obično ima koja ekstra rupa sa plastičnim čepom, ili provučeš uz neku postojeću instalaciju još jednu žicu.
Je li to tako i kod C5, mislim na te dodatne rupe sa plastičnim čepom? Najteži dio dva velika posla kod Fokusa mi je bilo provlačenje žica kroz firewall.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

sir.Oliver

Well-known member
bok ljudine . ima li tko ovaj novi elysée sa 7" displayom ? zanima me , ima li video in audioin priključke ? htio bih spojiti rikverc kameru ( sa dva parking senzora ) ....
 

Stana

New member
Pozdrav
Ova plastika pozadi dal nju drže samo ova četiri šrafa plastična?
Ili ima još koji
Imam več zvučnike ugrađene pa bi ih samo zamjenio ....
Hvala
 
Na vrh