BX - slike, filmovi, zanimljivosti, svašta

Lakii

Well-known member
Evo jedna temica za staviti sve stvati koje imaju veze ili vas podsjecaju na BX...


...jer BX je OK!




Instrument tabla:
Ajmo, tko bi si ovakvo nesto?

 

ExOduS442xb

Racing
Ovaj treci po redu:wub:
Jel to Rumunjska? Sunce ti, 16v u Rumunjskoj:wtf:, dobro pa je blizu, sad cu ja sa Zmix-ijem dogovorit krađu, ovaj posudbu stoljeća heh:D
 

RI-222

Member
Ovaj treci po redu:wub:
Jel to Rumunjska? Sunce ti, 16v u Rumunjskoj:wtf:, dobro pa je blizu, sad cu ja sa Zmix-ijem dogovorit krađu, ovaj posudbu stoljeća heh:D
Hehe:sneaky:maznite ga taj rumunj(valjda)se vec navozio s tim bx-om dosta mu je, neznam dali je iz rumunjske pise RO(romania valjda)bx je taman samo bi ja jos felge u mat crnu pofarbao:cool:
 

Lakii

Well-known member
4. slika po redu je savrsenstvo

16 soupapes u rouge furio boji

skoro tako je i moj izgledao prije sudara, jedino bez pragova i felgi...

procackao sam malo po svojoj arhini, evo mog doprinosa


bx sport





16s, raniji


16s kasniji


meni je osobno raniji 16s nekako lijepsi, a ovaj iz finske je maximum vizualnog tuninga, sto se mene tice



osim sportskih bx je imao i korisne izvedbe

ambulanta


enterprise


taxi


policijski



a za kraj, evo malo grupna slikica...

 

RI-222

Member
Ovaj sto si rekao da je iz finske je odlican samo da su felge crne,fora je ovaj žuti prvi put vidim zutu na bx-u i jako mu paše:D
 

Lakii

Well-known member
finac pasi kalliojarvi. a za tim njegovim bx-om se slini vec 10-ak godina. nakon ful puno vremena sam mu iskopao stranicu, steta, prodao ga je 2006.

lik se inace bavi s.q., od bx-a je napravio cudo. jako puno truda i jako puno znanja.

poceo je s obicnim 16s



skroz ga rastavio, dampirao, prefarbao i dobio



...a ono najbitnije se skriva iznutra. opet, minimalne vizualne promjene ali zato :cool:



a sad audio sekcija




head



hi



mid/bass



sub



...very special sub...



kontrole



vise pod hobbies na
http://www.kalliojarvi.net/index-e.htm
 

RI-222

Member
uff ovaj je ulozio para i para ali onaj volan ajmeee kako mi je ljep pasao bi mi taman na mog ax-a kupio bi ga odmah:shock:
 

BlueOne

Member
evo jedno pitanje za Bx- znalce,

zanima me do koje se godine radio Bx s onom "okruglom/valjkastom" instrument tablom?

je vozi netko takav bx? od forumaša?

ili sam ja nešto zabrijao ?!? i takav BX ni postojal ...
 

deda

New member
To su BX I serije,a vozi se isto ko CX,GSA,Visa.Treba se priviknut i onda je fora.Najgore je ako imaš još koji auto koji ima normalne komande ,onda je sranje.Kolko mi se put dogodi da zaboravim iskljućit žmigavac ili na brzinu nemogu nać sirenu ili dugo/kratko svjetlo.
 

BlueOne

Member





na ovakvu sam kontrolnu tablu mislio ... na ove instrumente što se okreću ... kao što ima CX serije I, to mi je nenadjebivo dobra ploča ... štata što nisam nikada vozio auto s takvom pločom ...

kako uopće radi taj brzinomjer? se kvari?
 

hombre

New member
Ovaj od okretaja se kvari ako se dobro sijecam. davno je to bilo prije nego je bila totalka na tom bx-u :)

ako nekog zanima mislim da imam takvu tablu
 

fullcool

New member
http://i611.photobucket.com/albums/tt198/gasabx/P1050062.jpg


http://i611.photobucket.com/albums/tt198/gasabx/P1050075-2.jpg

na ovakvu sam kontrolnu tablu mislio ... na ove instrumente što se okreću ... kao što ima CX serije I, to mi je nenadjebivo dobra ploča ... štata što nisam nikada vozio auto s takvom pločom ...

kako uopće radi taj brzinomjer? se kvari?
to je bx prve serije, mislim do 86.god.
ja sam imao takvog i bx i cx i nije mi baš bilo praktično čitati brzinu sa valjka.
u njemačkoj to zovu lupen tacho zato što je staklo ispred valjka kao povećalo pa se cifre vide velike a u stvari iza je mali valjak sa malim ciframa:grin:
prekidači su ok kao što reče deda, kad se navikneš sve je pod prstima a da ruku ne skidaš sa volana, samo žmigavci se nisu sami isključivali, to mi se nije sviđalo.
 
Na vrh