BX iskustva

ExOduS442xb

Racing
Ma znam i vjerojatno si u pravu ali razlike su jednostavno prevelike a ja ipak želim ovaj auto vratiti ocu u nekom normalnom ne pretjerano friziranom stanju :D
To sad kako je on odradio svojih 43g radnog staža sprema se za mirovinu pa ja bum za koju godinu njemu auto vratil da moze od njega napraviti oldtimer-a pošto jos 3g i ima 30g i nadam se da cu sebi dotle naci jednog 16v-a.

To je ta sentimentalna kočnica:hm:
 

Dalibor

Dado Tornado
ako netko treba dijelove za BX-a, ili želi neki BX za sređivanje, neka nazove broj s ove slike:

dva zadnja broja mobitela su 68 ili 66... nalaze su zagrebu, sesvete - popovec (otprilike di se spaja soblinečka sa varaždinskom u popovcu) u blizini zaobilaznice ili ako idete iz sesveta skrenite u varaždinsku i vozite se kroz popovca do kraja odnosno do 50-100m do križanja (za soblinec lijevo ili autoput desno)...


u dvorištu su sva naizgled neloša BX-a...
 

Lakii

Well-known member
Zanimljivo.
BX je lagan ali mislim da ga hidraulika ubije! Morala bi biti 100% ispravna da ne popije svu struju!
A bunker ko stvoren za ga napuniti akumulatorima!
 

ExOduS442xb

Racing
Ako nekog interesira Gogi iz Ri Citropolisa ima jednog BX-a u jako dobrom stanju, uvezen je iz Dojčen i stajao je jos 8g u garaži, sutra ide na otpad, ja sam bio danas i poskidao si neke dijelove, uzeo letvu itd, ima masa stvari, pa prije nego ode dijelove ćete vjerujem dobiti besplatno pa trk brzo ;)
 

Sale123

New member
Ako nekog interesira Gogi iz Ri Citropolisa ima jednog BX-a u jako dobrom stanju, uvezen je iz Dojčen i stajao je jos 8g u garaži, sutra ide na otpad, ja sam bio danas i poskidao si neke dijelove, uzeo letvu itd, ima masa stvari, pa prije nego ode dijelove ćete vjerujem dobiti besplatno pa trk brzo ;)
Koji je motor unutra?
 

dane88

New member
Pozdrav,
Novi sam na forumu i trebam vasu pomoc?
Da li me mozete usmjeriti kako nabaviti rezervoar goriva za bx posto se moj prosupljio?!
 

AX-ja

èudo jedno
Pozdrav,
Novi sam na forumu i trebam vasu pomoc?
Da li me mozete usmjeriti kako nabaviti rezervoar goriva za bx posto se moj prosupljio?!
evo iako u oglasu pise krivo,zovi pa vidi


Poruka Moderatora:

zabranjeno je stavljati linkove na oglase

broj oglasa na njuškalu: 8769879
 

Lakii

Well-known member
Pozdrav,
Novi sam na forumu i trebam vasu pomoc?
Da li me mozete usmjeriti kako nabaviti rezervoar goriva za bx posto se moj prosupljio?!
Kako si to uspio?

PS. imas podforum za kupoprodaju rezervnih dijelova...
 

AX-ja

èudo jedno
evo iako u oglasu pise krivo,zovi pa vidi


Poruka Moderatora:

zabranjeno je stavljati linkove na oglase

broj oglasa na njuškalu: 8769879
nisam stvarno znao da je zabranjeno,ja nemam nista od toga samo sam vidio da je u igri bx i predlozio covjeku nek zove.
ispricavam se.
 

ExOduS442xb

Racing
Jedno malo upozorenje za vlasnike BX-a, naime meni je procurilo LHM ulje na metalnoj cijevcici koja ide iz Hidraulik pumpe a razlog tome je što su držači bili labavi pa jedan doslovno prosjekao gumu i strugao po metalu dok se nije napravila mala rupica gdje je auto gubio ulje. Svi koji imate bx-a preko 20g (a imate svi:D) malo si prekontrolirajte te dijelove, ja sam stavio cijev sa drugog bx-a ali ću staru zakrpat i ubacit gume u te držače da ne struže jer je vibracija uzrokovala problem.:hm:
 
Na vrh