BX 19 4x4 by "Grga"

Grga

New member
evo svježeg izvještaja: skinut diferencijal, otvoren, nije nađen nikakav problem glede krhotina ili deformiranih zupčanika. Stavljeni semerinzi. Usput išao u mijenjaje kuplung seta kad je već otvoren bio, a stanje mu je bilo "načeto", a prijatelju vjerujem. skidan prednji most kompletno. sve vraćeno provjereno i zvuk se i dalje čuje,al manje. U međuvremenu mi je jedan lik iz Engleske rekao nek provjerim pen lager kardana. provjerio ga je frend na diizalici i nije bilo zvuka, al kad ga je skinuo kasnije i vrtio u ruci čuje se neki zvuk koji bi ukazivao na to. Rekao mi je isrto tako Englez da se zvuk tog lager može tako prenositi naprijed kroz kardan(šuplji je) da imaš dojam da je naprijed problem. uglavnom, lager se mora mijenjati makar sam ga prije 20000km mijenjao sa nekim zamjenskim najbližim i to u firmi Intermobil u Velikoj Gorici. I zato mi čudno da bi tako brzo otišao. zgooglao sm konačno nakon 2 dana traženja i naručio danas ovo: http://www.123piecesautodiscount.fr/93-1-palier-405-205-bx-4x4-t16-mi16-arbre-transmission.html

čekam pa ćemo vidjeti. stižu slike neke uskoro sa radova....
 

Grga

New member
Eto, razmišljam o prodaji svog "terenca" :) Naime, kupio bih ove godine noviji auto, a ovaj bi ili zadržao pa da bude u dvorištu kod starog nek ga provoza ili bi ga prodao nekom od ljubitelja koji će ga dalje uređivati da postane lijepi oldtimer. :)
 
Na vrh