Branik sa redizajniranog C3 na C3 (2011 godina )

Vedran

New member
Pričamo o C3II u oba slučaja jel? Stavljali su vrancuzi branike sa DS3, ima na planete-citroen negde o tome....Mislim da ti je to skupa igra jer i branik i lampe koštaju, treba videt kaj je sa instalacijom i tak....:cenzura::cenzura::cenzura:eek: tuning, teraj to ovak i bok- novi c3 je bas kul sam po sebi i ne treba nikaj:)
 

tin155

New member
da mislim na c3 u oba slucaja ... znam da bi to bilo dosta novaca al me bas zanima koliko :) odlicno mi izgleda taj novi branik od c3
 

Konrad

New member
svjetla se daju naruciti kao i drukciji branik, sad koliko ti se da placati to...jedino instalacija koliko vidim ide u komadu s glavnim snopom u prostoru motora...
svjetlo jedno kosta 805 kuna
za branik prednji redizajn tip nevidim cijene...
za instalacije isto nevidim cijene...

ako imas para nije problem naruciti dijelove, treba vidjeti koji dijelovi pasu sa starog branika a koje treba drukcije naruciti...ali po meni bacanje love iskreno...

stara gama


mi-vie
 

Voss

New member
Postovanje,

Imam jedno pitanje vezano uz prednje branike.

Imam C3 iz 2010 i novi prednji branik ce se narucivat iz servisa za popravak stete. Moj prednji branik ima onu resetku za zastitu od kamencica (broj 5 na slici iznad) koje je samo mat crna plastika. Kasnije su svi C3 dolazili s resetkom koja ima kromirani vanjski obruc (samo plastika s lakom) i lakirana s crnom bojom da nije mat.

Zanima me da li ta novija resetka odgovara osnovnoj, da li je samo razlika u lakiranju? Ja pretpostavljam da pasu, nevjerujem da su tvornicki radili drugacije djelove samo da ljudi nemogu mjenjat te resetke, ali zelim pitat svejedno. U servisu na Kovinskoj u Zagrebu mi kazu da nemogu bit 100% sigurni da li ce pasat, i da neznaju koga mogu pitat i provjerit.

Dali netko ovdje zna kako se to moze provjerit?

Hvala
 

Voss

New member
Nadao sam se da mozda netko ima iskustva s takvim popravcima, i da zna kako se ti djelovi branika sastavljaju. Ja sam 99% siguran da bi pasalo, ali bez drugog auta nemozemo bit sigurni. A svi modeli u prodaji tamo su sad novi, nemaju vise tih 2010-2012 modela.

Steta, jer razlika u cijeni te dvije resetke je mala i nadao sam se nadogradnji.
 

Konrad

New member
ako sam te dobro skuzio, ti u biti ostavljas isti branik samo zelis resetku s kromiranin rubom umjesto obicne, ako je tako treba pasati, znaci ako pricamo o gornjoj slici, resetke trebaju biti istih dimenzija, ali nemozes stavljati sa donjeg branik na gornji jer je redizajn branik skroz drukciji

jer pod brojem 5 ti nudi da narucis obicnu resetku ili za kromiranim rubom, znaci razlika je samo u kromiranom rubu, resetke su iste
 

Voss

New member
Da, branik ostaje isti, samo mi treba nova resetka (broj 5 na gornjoj slici). Zato i pitam jer znam da su istih dimenzija, samo neznam dali se vezu na branik na isti nacin, s istim 'tiplama'.

Po meni bi logicki trebali pasat, ali nikad se nezna, pa sam htio pitati ovdje ako ima tko pametniji od mene :)
 
Na vrh