Bok svima !

Oki

New member
Zg, Iljko, C4 Picasso '08 1.6hdi

prvi cit. kojeg sam ikada imao, kupio ga prvenstveno zbog dizajna, mislio da ce motor bit jaako preslab, ali samo je malo :) . U ove 3 god i 43k km pokazao se izvrsnim. Priznajem da sam ljubitelj jedne druge marke pa ce cit vjerojatno otici, ali i ostati mi u dobrom sjecanju.
 

Oki

New member
Zasto ces ostavit Citroen ako je dobar?
jer mi je Alfa prvi izbor i srce vuce. Picassa sam imao 3 god kao sluzbeni, leasing na firmu, otkupio sam ga sebi s namjerom da ga ostavim, ali mora prvo na redovni servis u CIB, pa cemo vidjeti. Dovoljno je velik za nas 5 svakodnevno do posla/skole/vrtica, malo trosi, nema problema s njim, ali Alfisti cesto nisu skroz razumna bica :)
 

zoran37

New member
:stovanje::stovanje::stovanje:



166 2.4 '06-'07 ali jako je tesko naci vrhunsku, a ako bas nebi islo onda 159 1.9 '08 ili novije.

Sorry svima na OT, ipak je ovo Citroen forum :oops::whistling:
Dobrodosao. Kakve veze sta je ovo cit forum, i ja sam tu jer imam xantiu i auto mi je super a i promjenio sam komplet misljenje o citroenu, nisam bio za citra nikad a zasto neznam ali sad bi ga preporucio svima.
ALI i mene vuce drugi auto, Jeep sa V8 mašinicom je moja želja no nazalost iduce tri godine se moram zadovoljit sa xantiom zbog financiskih razloga.:hm:
 

Olaf

New member
jer mi je Alfa prvi izbor i srce vuce. Picassa sam imao 3 god kao sluzbeni, leasing na firmu, otkupio sam ga sebi s namjerom da ga ostavim, ali mora prvo na redovni servis u CIB, pa cemo vidjeti. Dovoljno je velik za nas 5 svakodnevno do posla/skole/vrtica, malo trosi, nema problema s njim, ali Alfisti cesto nisu skroz razumna bica :)
Ni Fiatisti nisu razumni, koliko sam para dao u Bravo da bude 2.0 16v turbak i sad trazim C5 ;)
 

Dane

Member
Nismo mi svi skupa baš normalni. Ja opet stalno slažem neki stari BMW (bure bez dna). Svi imamo neke bube u glavi zato...dobrodošao! :D
 

Marko

Well-known member
:stovanje::stovanje::stovanje:



166 2.4 '06-'07 ali jako je tesko naci vrhunsku, a ako bas nebi islo onda 159 1.9 '08 ili novije.

Sorry svima na OT, ipak je ovo Citroen forum :oops::whistling:
Mrcina od auta, uh!
Taj auto je best-buy poslovna limuzina...
 

Oki

New member
opet malo ot. cudom sam nasao 166 kakvu sam trazio ( 1.vl ... ), a i upravo dobio sluzbeni auto, tako da ce Picasso u prodaju :eek:
 
Na vrh