Bipanje dok svira radio

vladek007

New member
Pozz, prijatelj mi ima citroen c5 HDI 2.2 diesel 2002. god. Kad sam se vozio s njim primijetio sam da ne slusa muziku i kad je upalio cuje se neki preglasan zvuk koji se ponavlja svakih 5-6 sec i skoro je nemoguce slusati muziku od tog dosadnog bip-a. Kaze da mu je neki prijatelj koji mu odrzava auto skinuo klemu sa akumulatora kad je nesto radio i nakon toga se to desava. Ja sam pokusao sa svim postavkama koje imaju na njemu ali bezuspjesno. Isto se desama i kada slusa radio/fm. Je li netko imao slican problem ili zna o cemu se radi. Putujemo svakodnevno zajedno pa je zaista neobicno bez muzike a jos gore kad se upali...
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
kad je upalio cuje se neki preglasan zvuk koji se ponavlja svakih 5-6 sec i skoro je nemoguce slusati muziku od tog dosadnog bip-a
Moj se tako svako malo javlja dok je uključen Traffic announcment (TA), a radio stanica ne emitira RDS. Mađari, uglavnom. :) Probaj ga isključiti, pa vidi, tj. slušaj. :)

Putujemo svakodnevno zajedno pa je zaista neobicno bez muzike
C5 je izuzetno tih auto, pa možete u nedostatku muzike razglabati o nizu tema. Možda čak i neku ideju iznjedrite. :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
prijatelj mi ima citroen c5 HDI 2.2 diesel 2002. god. Kad sam se vozio s njim primijetio sam da ne slusa muziku i kad je upalio cuje se neki preglasan zvuk koji se ponavlja svakih 5-6 sec i skoro je nemoguce slusati muziku od tog dosadnog bip-a. Kaze da mu je neki prijatelj koji mu odrzava auto skinuo klemu sa akumulatora kad je nesto radio i nakon toga se to desava.
Ne može se riješiti bez Lexie.
Broj šasije je bio kodiran u radiju i sad dok ga je izgubio zbog gubitka napona, svakih pet sekundi se oglašava. To ti je zapravo sustav protiv krađe, jer radio koji svako malo tako zviždi je neupotrebljiv.
Ili u ovlašteni servis ili nekome tko zna rukovati Lexiom.

Ili ovo što Horvat kaže :D

možete u nedostatku muzike razglabati o nizu tema
 
Na vrh