Berlingo XTR 1.6 HDI 110 Lipicanera

LHM

Member
Eh , ja sam to pripisao da bi to moglo biti zbog toga što ima Hill holder pa da teško otpusti kočnicu u nekoj varijanti ali izgleda da nije to, ajde Liberty prosvijetli me....
 

Biliæ

vlaj
Evo prvi problem, od prvoga dana kada idem u rikverc i stisnem kočnicu čuje se neki klong kao neki udarac . Zvuk kao da nije dobro otpustio kočnicu .
e baš sam htio postavit isto pitanje!!! Ista stvar se dešava kod mog berle:whistling:
i da..samo kad prvi put krenem u rikverc..
 

LHM

Member
Sad sam probavao, kod mene nije samo prvi put nego svaki put kad stisnem kočnicu i vozim u rikverc, znači krenem u rikverc,kočnica,klong,opet kočnica ,opet klong itd...
 

Biliæ

vlaj
Sad sam probavao, kod mene nije samo prvi put nego svaki put kad stisnem kočnicu i vozim u rikverc, znači krenem u rikverc,kočnica,klong,opet kočnica ,opet klong itd...
riješeno? baš me zanima šta je bilo..

nego - zanima me šta je s muzikom? Jel' bila kakva preinaka?
 

LHM

Member
Ma nisam ništa riješio , nemam vremena ni živaca ići u servis ali budem jedan dan otišao.

Što se tiće muzike ubacio sam Pioneer DEH 2200 UB koji sam imao od prije i sound je bolji , čak tvornički zvučnici izgleda da nisu tako slabi, zadnji su dosta loši ali na znam da ih ima smisla mijenjati. E sad slijedeći je korak skidanje oplate da vidim kakvi su zvučnici u vratima i da li ih ima smisla mijenjati i moram viditi da li ima kakva zvučna izolacija na vratima , ako nema onda ću je postaviti, razmišljam i da ubacim woofer i pojačalo u prtljažnik u lijevu bočnu plastiku ako bi uopće stalo.
 
Na vrh