Balon na gumi

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
sta kad mi se balon napravi na gumi sa strane,se moze to sredit ili moram novu gumu uzet?
Pobornik sam teorije nepopravljanja balona na gumi iako ima vulkanizera koji to rade i kunu se u njenu trajnost. :) Ako se napravio balon, popucale su niti i drži se na čistoj gumi. Znači, sigurnost prije svega.
 

RI-222

Member
Pobornik sam teorije nepopravljanja balona na gumi iako ima vulkanizera koji to rade i kunu se u njenu trajnost. :) Ako se napravio balon, popucale su niti i drži se na čistoj gumi. Znači, sigurnost prije svega.
malo sam se vrtio po cesti pa sam u bankinu lupio,zato mi je dosao balon,se mogu vozit lagano par dana?
 

deda

New member
To se ne može zakrpati,spucaće da nikada ne znaš kad će, jer se sa strane guma pregiba. Krpaju se samo rupe na gazećem profilu, ostalo sve je čak zabranjeno.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Da i to u nekoj drugoj državi,di te neće pokrast koliko u našoj...
Da, to je tragično. Evo bilo se i na ovm forumu pričalo kako ljudi odlaze u Bosnu u nabavu, pa je netko komentirao, da, ali oni imaju niže plaće i manji standard... OK, a što bi rekli na činjenicu da za iste novce u Italiji (Trst) možete napuniti košaricu skro duplo više i s kvalitetnijom robom.

Istrijani i Riječani koji prakticiraju to bi točno mogli reći kolike su im uštede.

Kad god možeš, našu trgovinu bi trebalo bojkotirati. Jer to je nenormalno skupo. Pa, kad padne potražnja, logično, past će i cijene. Samo to se neće desiti nikad. Kod nas dućani i trgovački centri puni kao da se mukte dijeli. :)
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Èitam nekidan kak im je propal "OUTLET" u Sv. Heleni. Pa, bokti ak je to bil outlet, ja sam vanzemaljac. Cene su im bile iste kaj da kupujem tu u VŽ.

Za outlet se treba zaletiti do Graza, pa videti kaj je outlet. Za 60-70 EUR si moreš kupti obleke za celu sezonu. Polo majice 3-4 EUR, košulje 7-8 EUR, traperice 20 EUR, obične majice kratkih rukava od pola EUR, do dva EUR, dugi rukav 5-8 EUR, itd. Cipele sportske 20 EUR...

Tu kod nas ono kaj je outlet bil vani prije dva let, prodaju pod ovogodišnjom oblekom. :)
 

Dalibor

Dado Tornado
ja se već par put uhvatil kak razmišljam prilikom kupnje "bili za ovo njemac dal 30€"...
i pripazim više zbog toga da se nakon kupnje ne osjetim ko budala, nego kaj bi uštedil koju kunu...
 

Lakii

Well-known member
Nova guma obavezno!

Za prvu ruku, barem preseli tu gumu s trbuhom na zadnje kotace, ako moze proci pored blatobrana.
 
Na vrh