AX 1.0 Audace by "kegel"

Lix

Active member
nemoj me držat za riječ, neznam napamet ali u glavi mi nekih 500 kn stoji.. sutra nazovem ovih par trgovina pa ti provjerim ako oćeš?
 

Lix

Active member
510 kn, 520kn znači to ti je to oko 500 kuna negdje više negdje manje, ako imaš kakvog mehaničara sa kojim si dobar naruči na njegovo ime i neka ti da rabat pa promijeni sam nije ti to teško, a ako i zapneš ima ti ko tu pomoć na forumu

inače, po katalogu čovijek kaže iste poluosovine su za ax, saxo I i II pug 106 I i II, za 1.0 i 1.1 mašine pa eto još jedan info
 

kegel

Drumski ratnik
510 kn, 520kn znači to ti je to oko 500 kuna negdje više negdje manje, ako imaš kakvog mehaničara sa kojim si dobar naruči na njegovo ime i neka ti da rabat pa promijeni sam nije ti to teško, a ako i zapneš ima ti ko tu pomoć na forumu

inače, po katalogu čovijek kaže iste poluosovine su za ax, saxo I i II pug 106 I i II, za 1.0 i 1.1 mašine pa eto još jedan info
Hvala ti puno :)
 

AX-ja

èudo jedno
510 kn, 520kn znači to ti je to oko 500 kuna negdje više negdje manje, ako imaš kakvog mehaničara sa kojim si dobar naruči na njegovo ime i neka ti da rabat pa promijeni sam nije ti to teško, a ako i zapneš ima ti ko tu pomoć na forumu

inače, po katalogu čovijek kaže iste poluosovine su za ax, saxo I i II pug 106 I i II, za 1.0 i 1.1 mašine pa eto još jedan info
iste su,al. ovisi o godistu ax-a i dali je vec netko nekad mijenjao.
jer ima osovina s konusnim i ravnim dosljedom.
pa treba vidjet kakva je na autu.
 

kegel

Drumski ratnik
AX Zadnji most

Bio sam danas kod mehaničara i rekao mu neka provjeri zadnji most, i prilikom provjere smo otkrili da trailing arm (nemrem se hrv. naziva sjetiti :D) ima puno lufta. Rekao je da je to kritično, i da moram dati reparirati zadnji most pa me zanimaju iskustva, prijedlozi i slično.
 

kegel

Drumski ratnik
Danas sam išao kupovati poluosovine, dođem u Tokić i veli za jednu 800kn :shock: Onda sam otišao u drugi dućan i tamo ih obadvije naručio za 915 kn :D
 

kegel

Drumski ratnik
AK Slukić, Varaždin. Plaćao sam gotovinom, pa sam s popustom umjesto 1194 platio 915 (bar mislim) Točnu cifru budem znao u utorak kada stigneju osovine, pa da se obračuna konačna cijena.
 
Na vrh