Automatsko zaključavanje auta

antares

New member
Pozdrav svima, novi kolac sam ovdje :)

Interesuje me da li samo kod mog (ili tog nema i na ostalim) nema automatskog zakljucavanja auta kada se izadje iz njega, i moze li se kako to napraviti?
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Interesuje me da li samo kod mog (ili tog nema i na ostalim) nema automatskog zakljucavanja auta kada se izadje iz njega, i moze li se kako to napraviti?
To je do stupnja dodatne opreme koje imaš. Mislim da je takvo aut. zaključavanje u paketu s tvorničkim alarmom. Međutim, ne bih se zakleo.

Ono što sasvim sigurno imaš jest zaštita od slučajnog otključvanja. Npr. otključaš auto, ne otvoriš niti jedna vrata, komp. će ga za pola minute zaključati.
Zatim, automatsko zaključavanje dok kreneš. Prilično zgodno ukoliko se učestalo noću voziš i želiš spriječiti neko pijano đubre da ti se ušulja u auto dok u tri ujutro čekaš zeleno na semaforu. :)

Znači, uđeš u auto, ostaviš vrata otključana i dugo držiš središnju tipku zaključavanja. Na displayu će ti se pojaviti obavijest 'Automatic Locikng Active'. Èim kreneš, vrata i gepek bi se trebali zaključati, odnosno momentalno otključati čim s unutrašnje strane potegneš ručicu za otvaranje vrata.
 
Na vrh