Automatski brisači

seas

New member
Imam novi C4 Adriatic sa City paketom i paketom Automatska klima i on ima one famozne automatske brisače. Moje iskustvo je da uglavnom kreću prerano i koji put brsači grebu po relativno suhom staklu.
Zanima me dali se softverski može podesiti da kreću nešto kasnije, kada je na staklu koja kapljica više. Vjerujem da mi naši majstori mogu pomoći. I mislim da bi takvo podešavanje u stvari pomoglo svima koji imaju sličan problem sa brisačima, jer brisanje po suhom staklu oštećuje staklo i nakon nekog vremena nastanu crte na staklu.
 

Morski Pas

New member
Mozda da ih nesto kasnije ukljucic, takodje krecu tek kad kapi dodju na senzor, ja sam ne Belingu zadovoljan kako rade. A i ako krenu prerano spricnes malo tekucine za stakla
 

seas

New member
kod mene obratno, malo kasno pale brisači i volio bi da brže brišu u auto modu pa da li se to može podesiti ??
Kod tebe malo prekasno, kod mene malo prerano...

Zna li neko dali se to da podesiti???:whistling:
 

Konrad

New member
al ste zahtjevni, sta ste ljeni sami upalit brisace?

ovom je brzo, ovom je presporo, aktivira ih foto senzor koji prati stanje na staklu, a gase se jednostavno, rucica gore, nazad na 0 i gotovo...
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
al ste zahtjevni, sta ste ljeni sami upalit brisace?
Treba tehnologiju maximalno koristiti. Tako mi možeš reći, što će ti automatik, što će ti strujni podizači stakala, a onda mi ne treba ni šiber koji se sam zatvara dok senzor detektira kišicu.

Sa 50 i kusur godina sam postao lijen za te stvari i nije me sram reći to. :) Guštam samo sjesti u auto, okrenut ključ, pritiskati dvije pedale i okretati volan. :cool: Guštam se i što se sam zaključa. ;)
 

radojkta

Member
Treba tehnologiju maximalno koristiti. Tako mi možeš reći, što će ti automatik, što će ti strujni podizači stakala, a onda mi ne treba ni šiber koji se sam zatvara dok senzor detektira kišicu.

Sa 50 i kusur godina sam postao lijen za te stvari i nije me sram reći to. :) Guštam samo sjesti u auto, okrenut ključ, pritiskati dvije pedale i okretati volan. :cool: Guštam se i što se sam zaključa. ;)
Mudro zboriš!Meni te drangulije uljepšavaju vožnju!!Uglavnom dok se ne počnu kvariti:
 

purdashian

Glassmaker
Treba tehnologiju maximalno koristiti. Tako mi možeš reći, što će ti automatik, što će ti strujni podizači stakala, a onda mi ne treba ni šiber koji se sam zatvara dok senzor detektira kišicu.

Sa 50 i kusur godina sam postao lijen za te stvari i nije me sram reći to. :) Guštam samo sjesti u auto, okrenut ključ, pritiskati dvije pedale i okretati volan. :cool: Guštam se i što se sam zaključa. ;)
potpisujem :)!
 

La Marche

Iskreni optimist
U odnosu na automatske brisače od prije desetak godina (Citroen i Peugoet, to sam vozio), poboljšan je rad automatskih brisača pri stajanju na mjestu. Na starijima su bjesomučno mlatili dok stojiš na semaforu kod oba auta, kod ovog mog novog više toga nema.
 
Na vrh