Automatska parkirna kočnica

Spallato

Active member
Original šajba za Picassa ti je 6300 kn + ugradnja. Sigurno ima i zamjenskih koje su jeftinije ali je pitanje kakve su kvalitete.

Ima i u Eurohercu osiguranje stakala, cijena je 300-350 kn.
 

Doomsday

U prolazu...
Èek, što se senzori ne mogu prebacit sa stare šajbe na novu...? :shock:

Recimo, C5 2010. g. kod zamjene šajbe, senzori se samo prebace, ili treba kupovat nove, ili...? :thinking:
 

vborovic

C5 modifikator
Èek, što se senzori ne mogu prebacit sa stare šajbe na novu...?
Mogu ... ali cijena samog stakla je kak je Spallato naveo ... uglavnom, sigurno van pokrića police za kasko stakla (mislim da danas sve ili većina AO kuća kod ans nude takve opcije - kasko tuča, kasko životinje, kasko stakla, itd)
 

tomica0308

Well-known member
a dok osiguras auto mozes uzet osiguranje stakla kako je tu i napisao, moj frend po ljeti ostavio otvoren prozor par cm da moze samo zrak cirkulirat, zalupio vratima i vozacevo staklo se rasipalo, otisao u osiguranje i ispunio papir di se to dogodilo i kako, isao u auto staklo bingo ja mislim i decki ugradili, e sad, posto je meni prvo staklo izgrebano od brisaca i par tockica od kamencica, dal bi se dalo kaj iskemijat? :D Frend u 8mjs po autocesti za Vž naletil na one kaj sastrane sa flaksericama kose travu, e sad dal mu jesu doletili kamencici il izmislio, decki su sami zvali policiju i ispunili sve kaj je potrebno bilo i isao u osiguranje mislim da je alianz rekao i dobio odobrenje za zamjenu. :D
 

tomica0308

Well-known member
Jasno da je kaljeno,i mi na poslu kalimo stakla,al malo ju puknes recimo u kolica di se transportiraju, 10m okolo imas stakla ko u prici :D
 

batuljica

New member
Tek toliko da malo osvježim temu, dakle kako da deaktiviram tu j....nu automatsku kočnicu jer u meniju mi ne daje mogućnost deaktivacije:whistling:
 

thenoise

Member
Da li je netko uspio iskopati gdje ima za uzeti samo onu plastiku na prekidaču za ručnu, onu sa slovom P ;)
Pukle one nogice dole sa rupicama, i iako sam našao te puknute dijelove, nisam još uspio naći odgovarajuće sredstvo da zalijepim, a ne može se variti fenom.
 
Na vrh