Automatska parkirna kočnica

ssocapi

Member
Znam da ne valja,zato ga i kupujem jer znam da čete Vi forumaši uvijek uskočiti u pomoć,a i nije mi se dalo iči sa citroenovog foruma na neki drugi..ko če se opet registrirati i proči silne provjere:cool:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
nije mi se dalo iči sa citroenovog foruma na neki drugi..ko če se opet registrirati i proči silne provjere
:stovanje::rofl::rofl:

Èestitam na kupovini :aplauz: i nadam se da buš nas "počastil" s kojom slikicom novog prometala :kava:
 

ZlatkoC4

Well-known member
i nadam se da buš nas "počastil" s kojom slikicom novog prometala
Ne prije se nas dvojica provozamo uokolo i ne zalijemo grla onda ste vi ostali na redu :grin:
da gledate slike. pa to se ljudi moji radi uživo a ne slike kao djeca ste s play-----boj :D
 

ssocapi

Member
haha,zlaja,pa ne moraš to baš obznaniti ovako javno na forumu..da se ne bi krivo protumačilo:disgusted:i ja jedva čekam da sjednem u njega(auto mislim) nadam se možda već do kraja tjedna..jbt.ja se veselim autu starom 7g..mogu tek misliti koji gušt je vama koji imate nove aute,onaj smrad po novom..fujjjj:grin:zato sam si ja kupil glanc novi biciklin i uživam u svježem zraku:grin:
 

ssocapi

Member
Nadam se da možda sutra ili prekosutra bude došlo do primopredaje auta:whistling:auto je odjavljen,znači idem prvo na policiju ili na tehnički i da pitam jel bi se isplatilo uzeti kasko za sedam godina star auto i kolika je cifra,ako netko možda zna bio bih zahvalan
 

c 8kzd

New member
Pošto je auto odjavljen treba napraviti policu obveznog osig. i uglavnom je najbolje u istoj osig. kući uzeti i kasko. Cijena ovisi o više faktora i treba paziti na franšizu što je trend u zadnje vrijeme. Ovako iz glave mislim da bi puni kasko bez franšize mogao biti između 3 i 4 tone kuna. Što se tiče isplativosti kod 7g starog auta ovisi koliko se vozi, mala je vjerojatnost krađe, ali treba vidjeti koliko npr. dođe nova šajba s montažom ako napukne iz bilo kojeg razloga (ovo mi prvo pada na pamet jer mi je prijatelju napukla na Passatu starom 6g i to mjesec dana nakon što nije produžio kasko zbog starosti auta, ceh je bio preko 7 tkn jer a senzore za kišu) ili ako npr zapneš nezgodno prednjim kutem auta bilo lijevim i desnim pa po malo dobije branik, hauba, far, maska... A opet u godinu dana se ne mora dogoditi ništa pa ćeš misliti da si bacio novce od kaska u vjetar. Ja sam prošle godine za svoj C8 star 11g uzeo kasko kombinaciju požar, oluja, tuča, eksplozija i udar groma za nekih 500tinjak kn i poučen iskustvom prijatelja s Passatom platio sam i ove godine da mi se ne bi dogodilo nešto od toga pa tući glavom od zid radi uštede od parsto kuna.
 

ZlatkoC4

Well-known member
taman za 1/3 stakla
slažem se :palac-gore:

Kod mene je isto ogromna šajba još ti senzori i điđa-miđe :D
možda ako uplatim dva tri puta po 350kn bude za jednu pravu šoferku.
nije problem bočno večinom kaljeno stako za razliku od laminiranih vjetrobrana sa senzorima. koja su akustična i atermička ovisno o vozilu.
 
Na vrh