Autolimarija

djurok48

Member
pozdrav, molim preporuke gdje ovo popraviti danas me jedna ženskica dobro štrajfala ona kriva mislim bilo bi najbolje ovlašteni servis jer autić nema ni tri godine




 

gambler072

C5 enthusiast
Nema sanse da se to pegla, primjetit ce se ko god bude to radio, ko ti kaze da se nece primjetiti da je peglano - laze te. Trazi nova vrata, i onda nekog provjerenog lakirera koji mixa boje, tj. uporedjuje ih sa ostatkom auta kako ne bi bilo odudaranja, jer ako samo uzme sifru tvoje boje i ofarba, primjetit ce se razlika (boja sa godinama izblijedi). Ne mora da bude ovlasteni, iz nekog razloga nisam uvjeren da im je limarija jaca strana. Drug je nedavno vozio Octaviu u ovlasteni da se sredi manji udes, to izgleda kao da je najgori amater ofarbao.
P.S. takodje je pitanje sta je / da li je u samim vratima nesto osteceno, kao npr. podizaci prozora
 

djurok48

Member
da to sam i mislio tražiti nova vrata podizači rade normalno samo što se zadnja vrata ne mogu otvoriti dok se ne otvore prednja a mišljenje sam to u ovlaštenom čekam samo procjenu u ponedjeljak idem u osiguranje danas ne rade
 

sir.Oliver

Well-known member
isključivo novi delovi , nikakvo peglanje , krpljenje .... i dobro sve prekontroliši , jer " naknadne reklamacije se ne primaju " - znači , vredi ono što ti napišu procijenitelji pri prvom pregledu . ( lično iskustvo ) .... prijavi procijenitelju svaku , pa i najmanju sitnicu , nemoj biti skroman , nikakvo " to ću ja , ili , sredit će se poslije " .... svaku , čak i najmanju ogrebotinu , naprslinu .... sve prijavi procenitelju . prijavi i pomeren B stub .....
 

Cutac

Prèkaroš
molim preporuke gdje ovo popraviti
Ako plaća ženska, Javor.
Bude ti složio auto da ne znaš da je išta bilo. Bude oženio ženksicu, ali ima osiguranje...

A ovlašteni ti tak i tak šalje limaru nekom da radi, a ako ideš bez posrednika, bude ti bio bolji rezultat.
 

djurok48

Member
javor, gdje je to??? da plaća ženska

Cutac , misliš da ne idem preko ovlaštenog već direktno nekom ko radi sa osiguranjem bar sam te tako shvario
 

djurok48

Member
pozdrav ljudovi, ivane ti si mi preporučio vrata (slika oglas) za moj C3 1,6 2016 god, ovaj sa njuškala je c3 1.4 2013 god e sad mi recite dal vrata odgovaraju za moj auto

https://www.njuskalo.hr/karambolirani-auti/citro-n-c3-1.4-hdi-oglas-26964621

e da čekam izvješće o šteti al rekli da mi priznaju nova vrata, farbanje i t.d il nagodba oko 8.000,00 kuna sad sam u dilemi uzet nagodbu (8.000,00) i sam popravljat il ići u servis i riješit sa novim vratima
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ha, to ćeš morati sam odlučiti.
Ova vrata će sigurno pasati...lim ko lim je identičan, a ako bude sitne razlike radi opreme ili dizajna, to se lako isprebacuje sa jednih na druge
 

djurok48

Member
auto popravljen ostalo mi je i ko je zainteresiran neka javi: zadnja vrata malo oštećena daju se popraviti, podizaći stakala predni i zadnji elektro motor sa kablovima i džekovima, tapacirung prednja i zadnja vrata, lajsna na prozoru (donja) srebrne boje za obadvoja vrata, stakla prednja vrata, zadnja vrata, trokut staklo prednja vrata, sve odgovara za C3 od 2011 pa nadalje, ak hoćete slike nema problema stavim, pozdrav

edit: vrata sa kojih je sve ovo skinuto sa C3 exsluziv 2011. god stakla tonirana (sve je original rabljeno)
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh