AutoLab iskustva špur

Franz

Well-known member
Pozdrav,

radim inače špur i vulkanizaciju kod Truleca u Dubravi, ali čovjek je od danas do 24.6. pun. Tamo je kompletan špur 150 kuna i zadovoljan sam. AutoLab je slobodan već sutra. Kakav su iskustva? Je li netko bio? I što je najvažnije imate li primjedbi? ;)
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Kad se spominje geometrija, je li moguće da ja imam naprid "hidroležajeve" odnosno selene napunjene uljem da se oni miču pod normalno kad ih se stisne montiračem? Prošli mjesec namontira ljetne gume i otiša provjerit geometriju, govori mi čovik da su mi oba selena gotova. ja u servis, kaže tamo da to tako mora i da oni dobiju lufta tek kad ulje procuri iz njih. (Zvuči mi logično.) Da im je ovo normalan hod i da idem na optiku drugdje.
 

szahtila

Well-known member
Kad se spominje geometrija, je li moguće da ja imam naprid "hidroležajeve" odnosno selene napunjene uljem da se oni miču pod normalno kad ih se stisne montiračem? Prošli mjesec namontira ljetne gume i otiša provjerit geometriju, govori mi čovik da su mi oba selena gotova. ja u servis, kaže tamo da to tako mora i da oni dobiju lufta tek kad ulje procuri iz njih. (Zvuči mi logično.) Da im je ovo normalan hod i da idem na optiku drugdje.
Na C5 postoji nešto što bi se moglo nazvati hidro nosač ali kao nosač motora
 
Na vrh