Auto Krešo - što se događa?

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
ponudio sam na kraju da adresa isporuke bude u HRV, ali nisu ni to u mogućnosti
Jbt, mislio sam da imaju lager u BiH, pa da se može dobiti bez PDV-a, ako se naručuje u HR (uz uvjet da ne zapne na carini).
Oni šalju iz HR i prodaju se pod BiH web-shop.
Èini mi se teški kaos od firme.
Jesi otkazao narudžbu ili si i dalje u plusu s eventualnom carinom?

Ovo za akumulator mi je sumjnivo. Ili količina opasnih materijala prelazi dopuštenu granicu za distribuciju kurirskim službama ili im je težina tolika da im je poštarina/dostava preskupa.
Prije će biti ovo drugo.
 

pokra89

Well-known member
Ma otkazao sve, dobio obrazac za povrat, ispunio, poslao i sad čekam novce nazad.

Žali bože živaca.

Nudili su mi ulja i filtere, odnosno sve osim akumulatora, a da poštarina bude s njih, ali sam odbio. Jedino što mi je sad zanimljivo u vezi njih je pokrenut nekakve pravne postupke
 

tomica0308

Well-known member
Pozz. Dal je neko narucivao dijelove preko webshopa autokrese? Prema tokicu razlika je 300kn ulje samo 140kn jeftinije. U tokicu mi jos u ponudi stavili filtere TQ. A u kresi odabrao FRAM. Pa ak ima ko kakve vijesti pisite
 

ivek

Member
Imam samo pozitivna iskustva. Kupovao dijelove i za motor i za auto. Osim kupovine kad su imali sve 50% sniženo, roba dođe u roku 2-3 dana. Uzimao od ulja, filtera, diskova, pločica, metlica ... Uglavnom ako piše da imaju na stanju brzo će dostaviti.
 
Na vrh