Auto Krešo - što se događa?

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Propada li Auto Krešo ili mijenjaju shemu poslovanja?

Jedna marka filtera za ulje ("Comline"), dvije marke filtera kabine, jedna marka filtera za zrak.

Set kuplunga, nema. Kaže, "pošaljite upit". Gledao sad za C5, C4, Focusa, Jumper, Berlingo.
 

toma

Active member
Frend je radio u auto kreši, uglavnom koliko se sjecam price ide da je autu kresu tuzila frima koja mu je bila glavna za ulje..uglavnom tuzili ga za preko 30 000 000 kuna i morao je sve zatvoriti. ostao je samo na 1 ducanu u zagrebu..bas cu ga pitat ponovo da vidim sto se tocno desilo

a svidao mi se auto kreso imao sam 60% :D:D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
bas cu ga pitat ponovo da vidim sto se tocno desilo
Pitaj, baš me zanima. Jednom sam došao po hrpu dijelova, a čovjek kojeg znam, kaže e, ovo je zadnja isporuka da se vidimo... Pitam, pa kako to. - Ee, a tako zatvaramo. Nije znao zašto. Ovo što ja trenutno vidim u web shopu nije ni blizu ponude koju je imao. Šteta. :(
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Unatoč svim problemima, skidam kapu činjenici da su jedini u zemlji uspili osposobiti funkcionalan web shop sa autodijelovima, što je u 2018. još uvijek teški SF kod nas.
Jest da je to opet krenulo nizbrdo kad su ispraznili skladišta, ali bilo bi mi drago da se oporave.
 

toma

Active member
Unatoč svim problemima, skidam kapu činjenici da su jedini u zemlji uspili osposobiti funkcionalan web shop sa autodijelovima, što je u 2018. još uvijek teški SF kod nas.
Jest da je to opet krenulo nizbrdo kad su ispraznili skladišta, ali bilo bi mi drago da se oporave.
koliko sam čuo on će samo tako sada poslovati
 

Dalibor

Dado Tornado
Propada li Auto Krešo ili mijenjaju shemu poslovanja?
"auto krešo trgovina" je propala 2014., kada su završili u stečaju. zabilježili su pad prihoda od 70%. iste god. osnivaju "auto krešo" koji je imao prihod upravo koliki je bio pad u "trgovini", koja je još uvijek u stečaju.
auto krešo je u vlasništvu jedne obitelji, i tko zna što se dogodilo. možda upravo ono što je napisao toma, da su dugovi došli na naplatu.
 

Ruske

Active member
ivan: nadam se da se drogiras...jedini? bah...

ugl, radi tog raspada auto krese sam izgubio posao u svojoj firmi
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Molim lepo linkove na funkcionalne HR webshopove autodijelovima ako postoje ;)
 

Zix

Active member
Pravo pitanje je:Ko je profitirao raspadom ili gasenjem pomenute firme? Neko sigurno jeste jer je velika lova u obrtu rezervnih delova,ulja,guma,aku,auto kozmetike i dr...
 

toma

Active member
Pravo pitanje je:Ko je profitirao raspadom ili gasenjem pomenute firme? Neko sigurno jeste jer je velika lova u obrtu rezervnih delova,ulja,guma,aku,auto kozmetike i dr...
znam samo da ekipa koja je radila tamo sto je god kupila nista nije platila kada se to dogodilo a cak su i pouzimali dijelova

muljaža oko ulja plus krediti => to je rezultiralo zatvaranjem svih poslovnica u HR osim u zgu i skladište u karlovcu a mislim da i njega već nema poduže..ostao je na jednom dućanu plus webshop
 

pokra89

Well-known member
pa koji su ovo debili da te bog dragi sačuva.
idemo redom: vidim da su otvorili webshop s bosanskohercegovackom domenom, i nude preko vikenda 50 posto popusta na sve. SUPER! naručim sebi akumulator (bio 222 KM, sad 111), vidim da je poštarina za narudžbe preko 200 KM besplatna, a inače je negdje oko 30ak KM. Aj, da ne bi plaćao poštarinu, izmem sebi totalovo ulje, filter goriva, kabine, ulja...i tako tih sitnih stvari koje mi svakako trebaju, te probijem iznos od 200 KM. Provjerim načine plaćanja, nema pouzećem, al ajde, platim VISA-om, ipak su cijene dobre pa vrijedi malo i zariskirati.

Nakon tri dana se slučajno obratim agentu, pitam ga kad paket polazi prema meni, on odgovara kada roba bude spremna. Pitam koji je rok isporuke,kaže on to ne ovisi o nama nego o carini. Reko kakvoj carini, kaže pa roba se šalje iz HRV, mora ić na carinu. Pitam ga jel to znači da ja imam još nekakva davanja, kaže on, da, na ovu robu plaćate PDV i carinu. Živci mi već na milijun, reko odakle to, na stranici vam piše da je cijena koju sam platio i konačna cijena, on govori a isprika, greška u pisanju, bla bla, i u međuvrenu to promijene u uvjetima poslovanja (ja imam stari screen shot gdje se vidi ovo gorespomenuto). Ajd, još jednom se zamislim, skuliram, i kažem opet ma nema veze, platit ću sve šta treba, opet će bit jeftinije nego da kupujem ovdje, da bi me sad zovnuli, znači baš zovnuli i obavijestili da akumulator NE MOGU slati preko granice :D
alo, shop autodijelova ne može slati akumulator :rolleyes: e svašta ti ćeš mati moja mila...
ne bih preko ovih govnara sad naručio ništa sve da će mi besplatno dat
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Kako potrosacu, vazda skuplja pita od tepsije? Prava/ zastita potrosaca, ima'l toga unas?
Kod nas bi se emisija "potrosacki kod" mogla emitirat na dnevnoj bazi...
 
Na vrh