Auto godine?

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Uša je među sedam finalista.



Alpine A110
Citroën C5 Aircross
Ford Focus
Jaguar I-Pace
Kia Ceed
Mercedes-Benz A-Class
Peugeot 508
 

Cutac

Prèkaroš
Od ove kolekcije, bit cu iznenadjen ako 508 ne pobijedi.
A110 je ipak cisto sportski auto, I-Pace je skup, a ovi ostali su klasicni auti, nista posebno.

A c5 je pak veliki Citroen bez hidraulike sa vec lagano zastarjelim(bolje receno, poznatim) dizajnom.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Meni su ovi izbori bezveze... nit kriterija, nit izbora. Najbolji po čemu?

Imamo sportaša, vešmašinu i tri heđbeka sa dva njihova rođaka.

Ja bi ostao suzdržan da se mene pita, hebeš ove millenijalne isprtke od auti :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Vidjeh danas Focusa, izgleda mi puno bolje nego na slikama. Da ima pošten motor u njemu, dao bih se na svašta nagovoriti :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Majda :D

Auto nije nešto orginalan, niti posebno lijep... ali meni kao cijelina izgleda baš dobro, nutra vani. Lijepo je čut da se i dalje dobro vozi.
No sve u svemu, dabog da propali... a brzo će, kako ih je krenulo. Ebala ih tri cilindra da ih ebala :angel:

Ps, štanga za haubu. Šta nije u toj klasi standard amortizer?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
308 to pojede za doručak, ručak i večeru
Neznam baš, četri vrste stražnjeg ovjesa ima Foki, potrudili su se, tu su jaki...
A osobno mi 308 ništa ne znači. Za*urac motorizacija, a bome niti kontrolu klime preko ekrana nemogu progutati
 

La Marche

Iskreni optimist
Danas odskitao u ZG Arena centar, kad tamo unutra stoji C5 Aircross i kraj njega dobro informiran mladić dijeli letke i odgovara na pitanja.
Potvrdilo mi se da automobile ne valja suditi po slikama... da, to bi ipak mogao biti moj sljedeći auto, iako mi po slikama nije tako djelovao.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Drago mi je to pročitati, nebih se žalio na jednu tvoju detaljnu usporedbu ova dva modela ;)
 

gambler072

C5 enthusiast
To stoji, ako bas hoces Citroena :) Kazu da o ukusima ne treba raspravljati, pa bih novi dizajn citro modela (koji meni ne prija oku) ostavio po strani, ali osim vizuelnog dozivljaja treba obratiti paznju i na kvalitet izrade (koji je opet, nazalost, ispodprosjecan), i onda kada covjek pogleda da za tu istu lovu moze dobiti npr. Mazdu cx-5, izbor se namece sam, barem meni. E sada, ako neko planira za par godina kupovati polovan Aircross, to je vec malo pametniji izbor, jer ce ga kroz koju godinu kupiti za 15000, a za uzvrat ce dobiti dobroopremljen auto za, kako neko vec napisa, catering :)
 
Na vrh