Auto godine?

gambler072

C5 enthusiast
Mazdu sam naveo samo kao primjer, nisam nikad ni imao ni vozio mazdu, ali u istom su cjenovnom rangu, i kada bih davao toliki novac ne bi mi aircross bio prvi izbor, npr taj cx-5 mi je ljepsi dizajnom, vrlo vjerovatno kvalitetnije odradjen, a mislim i da bolje drzi cijenu... Za tu lovu se npr nadje i vw tiguan, mada sam ja mrzitelj vw-a, ali novi tiguan mi izgleda skroz ok.
 

La Marche

Iskreni optimist
Mazda, Lexus, poštojem ja ugledne firme... no mene prije svega zanima oblikovna komponenta vanjštine automobila koji bih volio voziti.
Prema tim japanskim autima C5A je čisto vizualno veselje i razigranost.
A uz to ja držim i Citroen uglednom firmom, koliko god se sa mnom slagali ili ne slagali.
Napominjem još jednom da na slikama izgleda bitno običnije, svakodnevnije, nego uživo.

Èim dođe mogućnost probnih vožnji, zamolit ću za jednu i napisati dojmove.
 

Cutac

Prèkaroš
Al ga nađe, svaka ti čast!
Fuj bem ti sve, jesi me prepo s ovim Lexusom
Cutac pogodio u sridu, to je to
Nije najljepši, to sigurno, ali da mogu, samo tako bih ga kupio. :)
Ja aute ocijenjujem po tome koliko sam tužan što ga nemam, a za ovog GS-a sam pravo tužan :D

La Marš, meni crossover nema što tražiti kraj limuzine, pogotovo prave limuzine, poput GS-a, tvog C5 koji je up-to-date(tj. pravi nasljednik, ne AirCross), ...

Ili čak IS. Uzmeš ovo i sa ušteđenih 10 tisuća eura u odnosu na C5 AC ga održavaš godinama i ostane ti tih 10 tisuća :whistling: :D
 

La Marche

Iskreni optimist
Što bi tko napravio sa svojom gotovinom osobna je stvar i osobni izbor i nema nikakve veze s tim kakav je C5A auto.
 
Posljednje uređivanje:

markan1000

Well-known member
Mazda CX-5 ili C5 AC, uopće ne znam po čemu bi se izbor sam nametao... a i Mazda se već više puta proslavila kvalitetom svojih proizvoda...

Limuzina ili SUV, to su kruške i jabuke
 

Dalibor

Dado Tornado
još je neka dilema između cx3 ili c3 aircross,

ali između c5 aircross i cx5, dileme nema, barem ne za mene.

c5 mete pod...



 

Cutac

Prèkaroš
Što bi tko napravio sa svojom gotovinom osobna je stvar i osobni izbor i nema nikakve veze s tim kakav je C5A auto.
Pa u jednu ruku ima.
Svi smo mi potencijalni kupci, a ako neki od nas(pogotovo jer su ljudi na ovom forumu naklonjeniji Citroenu) nalaze alternative C5AC-u, to nešto govori.

rastuzi me dosta auta
Treba smanjiti kriterije :D
 

gambler072

C5 enthusiast
Dizajn unutrasnjosti jeste na strani Aircrossa, nema dileme, ali ovako opremljena unutrasnjost dolazi samo uz top paket opreme, a i tada ce tu biti nekvalitetne plastike, koja ce prije ili kasnije poceti skripati. a multimedija kakva je na slici je po meni katastrofa, dizajnom super, ali upotrebljivoscu bas i ne, imam istu u jumpyju, nekad joj treba 3 sekunde da se upali, nekad 3 minute, bt spajanje sa mobitelom traje 100 godina nakon ulaska u auto, izracunavanje rute na navigaciji traje kao na garmin navigaciji iz 2007... Citroen se, po meni nazalost, od proizvodjaca luksuznih limuzina u koje se ugradjivao jedan od najboljih ovjesa preorjentisao na aute futuristickog izgleda koji ce uglavnom biti interesantni kupcima starosne dobi do 35 godina, i kojima ne mozes spustiti ni zadnji prozor (c3 cactus). i da se razumijemo, nije meni problem dizajn, sa svojih 32 godine i dalje bih se mogao zamisliti u jednom takvom modelu, ali za tu sumu novca bih dobro proucio trziste i vidio kakve se sve alternative nude
 

Cutac

Prèkaroš
Sjedio danas u C5AC.
Iznutra jako lijep auto. Srednji displej jako responzivan, kvaliteta kože jako dobra, pretinci dobri, krov je malo nizak, ručica mjenjača(automatik) je fora, ekran/instrumenti se čine fora, sveukupno jako dobar interijer, sviđa mi se.
Jedino šteta radi eksterijera. Ali budem se predilježio za testnu vožnju, naravno :D
Ali između njega i 508, uzeo bih 508 jer je limuzina.
 

pokra89

Well-known member
Bome si optimist ako misliš da će se pristojan 3 godine star aircross moći naći za 10 iljada.
Ja ne mogu naći solidno opremljenog grand picassa, starog 5 godina a da je 2.0 automatik za tu, ali i veću cijenu, a ti bi c5. A di li gp di li c5....
 

Ax boy

Well-known member
Nikad se ne zna, ništa nije nemoguće, tko traži taj i nađe, pa i taj c5aircross, prije ili kasnije,jel tako brruno? :) :). Kupovati bilo koji citroen novi iz salona je besmisleno, jedan kolega mi je rekao, to ti je kao da bacis 20 000 kn u zrak. Èim izađe iz salona, 20 000 kn je izgubio, čemu novi kupovati?
 
Na vrh