Auto Šatrak - Božidarevićeva 13

Scorpyo

Active member
Evo da "pohvalim" navedeni servis...

Prošle godine sam se uspio zaboraviti na vrijeme naručiti na servis u CIB commerce u kojem godinama održavam moj C4 i sa kojima sam uvijek bio zadovoljan pa nisu imali slobodan termin prije moje registracije a ne volim ići na tehnički bez da je obavljen redovni servis pa sam tražio druge opcije i dobio termin u Šatraku. Ispalo je da bi bilo bolje da nisam ali tada sam bio previše lijen da opišem moje iskustvo, ali danas sam otkrio nešto novo o tome kako su mi servisirali auto i evo me za tipkovnicom.

Dakle, kada sam predavao auto na servis rekao sam im da već godinama imam problem sa neugodnim mirisom kada upalim klimu. Inače to sam odradim negdje u ovo vrijeme ali prošle godine sam umjesto pjene na savjet ekipe iz Tokića uzeo nekakvu tekućinu od koje ima isto koristi kao i od spreja. Predložili su mi da naprave dezinfekciju na što sam ja pitao da li ju rade sa sprejom ili sa pjenom jer ako je sa sprejom onda ne želim da ju rade pošto od toga nema koristi. Rekli su da rade sa pjenom pa sam pristao. Kada sam došao po auto mehaničar mi je rekao da su ipak koristili sprej...

Par dana nakon mojeg prvog i zadnjeg servisa kod njih sam primijetio da su mi bez pitanja zamijenili okvire tablica sa drugima na kojima je njihova reklama, i dalje ih nisam htio prozvati ovdje ali danas mi je stvarno dosta.

Pred zimu sam počeo osjećati miris ispušnih plinova u kabini, pogotovo kada sam sjedio u upaljenom autu. Mislim da sam čak i tražio savjet što bi mogao biti uzrok i kako to riješiti ovdje na forumu. Problem nisam uspio dijagnosticirati niti riješiti ali sam danas išao sam dezinficirati klimu sa pjenom pri čemu uvijek mijenjam i filter kabine i kada sam išao izvaditi stari filter dočekalo me iznenađenje. Na prvi pogled izgledalo je kao da nema filtera kabine ali kada sam bolje pogledao utvrdio sam da ga je netko zagurao u gornji dio otvora gdje on inače stoji. Pretpostavljam da je to bio razlog zašto sam osjećao ispušne plinove u kabini. Naravno da ne mogu biti siguran u to ali nekako je malo previše slučajnosti...
 

Franz

Well-known member
Ja sam ****io uvijek na zamjenu okvira i uvijek inzistirao da se vrate natrag. Meni su u jendom drugom servisu skinuli moje, prazne crne, koje namjenro imam, jer ne želim reklamu na autu, i stavili svoje. Bijeli donji rub i plavi logo Mazda i broj telefona. Odvratno. ;) Rekli da ih više nemaju da su ih bacili. Rekao sam da ću sad platiti polovinu iznosa, a drugu polovinu kad isprave nedostatak koji su napravili i da o tome odmah napravimo pisanu izjavu. Našli su okvire za tri minute. :)

Što se tiče Šatraka, moj stari tamo servisira svog opelijandera, jer mu je blizu i on je super zadovoljan. Ja nisam nikad kod njih bio. Nisam ni znao da su i za Citroen ovlašteni
 

Milosh

Test
Prvi put čujem za to, otkud nekome pravo da mijenja okvire tablica ako se to ne traži...? Zašto onda ne zamjene bilo šta drugo bez pitanja, brisače npr?

Btw, kakve veze može imati nepravilno postavljen filter kabine sa izduvnim gasovima?
 

sir.Oliver

Well-known member
Prvi put čujem za to, otkud nekome pravo da mijenja okvire tablica ako se to ne traži...?
a što misliš , zašto to rade ? radi reklame . kupi nov auto , i imaš montirane okvire ( naravno sa reklamom ). daj auto u servis ( i ovlašćeni i običan ) i imaš okvire sa reklamom ( izgovor - jedan vam je bio napukao , pa smo vam besplatno zamijenili oba )
reklama bez uloženog centa .... jer okvire ti je već uračunao u stavku .... sitan potrošan materijal
 

bono

Active member
Prvi put čujem za to, otkud nekome pravo da mijenja okvire tablica ako se to ne traži...? Zašto onda ne zamjene bilo šta drugo bez pitanja, brisače npr?
meni isto prije cca 4 godine zamjenili okvire u ovlaštenom. ljepše su mi od onih prvih od uvoznika.
jedino ako staviš kromirane ili od inox-a možda se ne bi usudili.
 

Milosh

Test
Znam da je reklama, opet kažem otkud im pravo. Zašto onda ne nalijepe neku naljepnicu sa reklamom ako se to može tako.

Pretpostavljam da su radi toga ispušni plinovi mogli ući u kabinu a i taj problem se pojavio nakon njihovog servisa
Opet kažem, kakve to ima veze jedno sa drugim. Možda i može imati, ali ja je ne vidim.
 

sir.Oliver

Well-known member
tek naljepnice ne , nikako .... to se tek teško skida
a ja ne podnosim auto izlijepljen ko cirkuska šatra zakrpama ....
 
Na vrh