Ami 8 break by gule

Dujo

New member
Gugiiiiiiiiiiiiii...Legendo stara!
Nisam ni sanjao da te necu nac na citroen forumu.. :D :D
Sve su slike za (ne jedan vec dva) :palac-gore: :palac-gore:
Svaka cast,samo ne vidim Bajagu nigdje??Zasluzio je bar koju sliku sa izleta u Slo. :D :D
Neki dan smo se vidjeli (izisao je iz kazamata) odmah je pregledao i mog citrona i kaze dobar,dobar...
Vidim da Ovnak napreduje lijepo,sreo sam dzomlu (mladju/mladena) kada sam bio u N.T.kaze da sada radi kod vas u servisu "limariji", imat cete pravog radnika...
Ami je "picikato" kakav je bio.. :D Svaka cast,snijeg je bio ove godine kao rijetkih unatrag 2 desetljeca,slije su zakon..Sincina je narastao,tata odgaja odmah da "ljubav" se naslijedi prema citronima a i oldtimer-ima...

Pozdrav za HRHB iz Trogira...;)
 

gule

Active member
eeeee vidi Duje našega...pozdrav i tebi...tu je Baja samo nisam stigao kakvu staviti sliku sa njim...

di je xsara :grin:
Kakva Xsara...tu je, ali šta se ima o tim plastikanerima za reći...nema to duše ko ove starudijice...:grin:
 

Dujo

New member
Znam,znam..Bio sam prije 10ak dana gore,nakratko smo se vidjeli,pojeli sendvic ispred zgrade (kod Snjeze :D ) i morao sam natrag,nismo stigli "divanit" ..

Nemoj tako,i trabant je "plastikara" pa u De.je atrakcija kao i Ami.. :D :D
Ima nabrijanih do bola..
 

gule

Active member
Današnji kratki izlet na uzvišenje u blizini moje kuće...međa općina Vitez i Busovača...









Još malo...strmo je prva je radila i gore i dolje skoro sve vrijeme...:)

 

gule

Active member
Da malo skinem prašinu sa teme...skočilo se malo i na susret u Ulcinj ove godine...daleko brate...







A ponekad se i naš dlakavi prijatelj Riki vozi sa nama...

 

gule

Active member
Amijem u planine

I opet smo bili u planinama...ovaj put Busovačka planina...

Idealno vozilo za snijeg i zimu...nezaustavljivo i vrlo suvereno...



A evo inaših Hrvatića/Dalmoša...svi odreda okovani u lance...he-he












A valja se i okrijepiti...



Pogled vrijedi dukat...



A ovdje su neke stvari neizbježne...ćevapi...



I auto ikona golf dva





I evo jedne za kraj...

 
Na vrh