Ami 8 break by gule

gule

Active member
Nedjelja 13.11.11

Danas lijep, sunčan i relativno topal dan, pa sam malo vršio higijenu nad Amijem...











I još nekoliko slika...


















I na kraju su mačke umiješale svoje šape, te mi prevrnule lavor sa vodom...:)



 

ccccxm

New member
Mene ljuti što su naše pljuge i cuga kod nas duplo skuplje nego u BiH.
ROFLKoliko bi samo mogli kupiti lhma za tu razliku.Jebiga stari je odavno umra a ove danas boli k za našu cugu benzin i citre tužno ali istinito:(
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Mene ljuti što su naše pljuge i cuga kod nas duplo skuplje nego u BiH.
E, deda... Gledam iz svoje perspektive u kojoj se meni lako zaletiti do Bosne, pa čak i Srbije, ući u neki tamošnji XY supermarket, pa se diviti kako moja plaća tamo vrijedi 2x više.

I pričam to jednom svojem prijatelju, bosancu, pa mi kaže ono što i sam znadem: kako je njemu je?eno s njegovom plaćom ući u taj isti XY supermarket. O penzijama da i ne prčamo.

Tako meni priča jedan nizozemac, bratov kolega, dok smo sjedili na ručku, kaže ovdje kod vas u Hrvatskoj sve jeftino... Zagrcuo sam se s juhom. :D

Gule, isprike na OT-u.
 

Zmix

New member
Moram priznati da su se Hrvatska i Srbija skoro izjednačile sa cenama.
U Srbiji je jeftiniji hleb, cigarete, pivo i još eventualno poneka stvarčica i to je to.
 

deda

New member
Kak taj Nizozemac veli da je kod nas sve jeftino,kolko sam vidio samo je benzin tamo skuplji.Jedino kaj tam moraš plačat sve živo,čak i šetnju po gradu i sve je umjetno,kad neko od njih dođe ovdje nemre se naćudit od kuda nam prirodna klopa,meso,voće,povrće.
 

gule

Active member
Gule,šta reć ? Vrhunske fotke i fenomenalan auto :wub::wub::wub:

Svaka čast :aplauz::stovanje:
Hvala lijepa...pozz

Moram priznati da su se Hrvatska i Srbija skoro izjednačile sa cenama.
U Srbiji je jeftiniji hleb, cigarete, pivo i još eventualno poneka stvarčica i to je to.
Ništa kad je tako onda ćemo susrete samo u Bosni praviti...kod naj je sve povoljnjije...gajba Pana košta 63 kune, a Karlovačko 71,5 kn za gajbu...

ROFLKoliko bi samo mogli kupiti lhma za tu razliku.Jebiga stari je odavno umra a ove danas boli k za našu cugu benzin i citre tužno ali istinito:(
A koliko je to ćevapa i pive???:whistling:
 
Na vrh