Alu 15 sa Xsare ph1 na C3 ph1

Echo49teen

New member
Da li odgovaraju alu felge sa Xsare 1998. 15 cola na C3 2003. po rasponu rupa, promjeru centralne, ET-u? Za ET je vjerovatno teže za odg jer su aftermarket felge sa 195/50 R15 gumama a ta dimenzija nije baš u parametrima naj na C3 ali što je tu je, felge mi dobro izgledaju i imaju dobre gume a cijena je jako povoljna za zamjenu i sitnu doplatu za moje čelične i gume :cool:



 

Krky

Lakerski profesionalac
Samo pogledaj koji je ET felgu koje želiš deti na svoj c3..
sam si rekel da su aftermarket felge i nema smisla sad uspoređivat xaru i c3 jer su ove felge treča stvar..
na c3 prolaze alu felge od 6J do 6.5J ET OD 8 DO 25.
a 7J od 16ET DO 25ET
7.5J su preširoke felge, ako ih i staviš, nesme ET biti veči od 18..
eto, to je moje iskustvo sa ovim svim dimenzijama alu felgi..
a gume nebi nikad stavio da mi odu više od 1% u +.. a u minus ne smeta, dapače :D pitaj Ivana :D
stim ako je felga 6.5J kad je određena dimenzija gume na nuli, ta ista dimenzija gume je na 7J felgi oko -1% a na 6J oko +1%
 

Krky

Lakerski profesionalac
To bude super podnosil tvoj c3 :D
koji motor imaš, hdi ili benzinjara?
a ET i J nisi pogledao?
ja budem sad izgleda isprobal 7.5J na 17
sa već isprobanom dimenzijom guma 205/40/17 koje su na 7J na 0%, tak da se budu razvukle na 7.5J i budu u -%
 

Echo49teen

New member
Nisam nisam, čekam čovjeka da mi se javi kada je slobodan da dođem po felge. Probati ću prvo staviti jednu na auto da vidim kako sjeda al msm da ne bi trebalo biti problema. 1.4 benzin je moj (y)
 

Krky

Lakerski profesionalac
Nisam nisam, čekam čovjeka da mi se javi kada je slobodan da dođem po felge. Probati ću prvo staviti jednu na auto da vidim kako sjeda al msm da ne bi trebalo biti problema. 1.4 benzin je moj (y)
samo po slikama mi se vidi da to nisu gume 195/50/15 već puno više, možda čak i kroz 65 visina, a to ti nikako ne odgovara na c3
 

Franzg

New member
moje gume su 185 60 15 one su deklarirane od proizvođača a na slikama izgledaju "mesnatije" od ovih tak da nebi trebalo problema bit
 

GocC4

Member
Ovo su super gume i uzmi tu kombinaciju,kod frajera na Jakusevcu imas 4cepa za cca 80on,mozda ti i proda upravo te koji ti fale :), i meni bi lijepo sjele kao zimski set
 
Na vrh