Alternativni pogledi, teorije zavjere i slično...

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

dinko1981

Well-known member
Evo gledam i mislim si jesam li ja samo jedan pojedinac koji je izgubio dodir sa stvarnošću pa živim u svom nekom svijetu ili je ovo novo normalno?



 

mali_BB

Active member
To ti je novo normalno. Svak tko misli da je ovo zamišljeno kao privremeno živi fakat u iluziji. A bit će još gore. Ali čitajući šta je ovdašnja ekipa pisala u "doba korone" njima je ovo sasvim normalno i prihvatljivo....naravno dok njih ne uhvate tako. Što više ljudi popuštaju...to će oni više uzimati.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Pun k. se poziva na nekakve slobode, pun k. ljudi misli da se svijet vrti oko njih i da su užasno bitni kao pojedinci, da ime se neke slobode ukidaju, što samo pokazuje da je demokracija u krizi. Treba biti muško i reći, nasmrt se bojim se cjepiva i točka. Uredu je bojati se. Samo ne treba vlastite strahove pretvarati u filozofiju.
Isto kao što su se neki 1991. izmišljali sve moguće i nemoguće da ne idu u obranu domovine, od anemije do astme preko prigovora savjesti. Evo nekidan sam na FB vidio svojeg susjeda iz maldih dana u Osijeku. Ja sam imao 19-20 godina kad sam zadužio pušku, a njega je stari, kad je imao 24 i dobio poziv za vojsku prebacio stricu u Mađarsku. Danas na FB objavljuje slike s demonstracija da mu je sloboda ugrožena i za "obranu domovine" i tako nešto. Kad mu je sloboda bila ugoržena je zbrisao u vidu lastinog repa.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ove teme nisu konstruktivne i umjesto da pridonose kvaliteti foruma, mislim da kvalitetu srozavaju.
Isto kao i onu temu koroni i ovu ostavljam otvorenom, ali je zaključavam za daljnje upise.
Forum je posvećen Citroenima i automobilizmu. Za rasprave o politici, koroni, izvanzemaljcima (...) postoji pregršt drugih destinacija na internetu.
Zahvaljujem se na razumijevanju.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh