Aktuator kvačila

brunoVTR

Member
Pozdrav svima. Evo da javim da sam naručio sa ebay-a aktuator kvačila za moj c2. Moj sve češće javlja geške.
Cijena sa poštarinom je oko 1900 kn, nešto manje.
U ovlaštenom je cijena oko 3-3500 kn.
Javim kad stigne pa napišem kako je proslo upoznavanje :)
Pišem ovo čisto informativno za nekog tko također treba aktuator, a nezna da su cijene na ebay-u dosta niže nego kod nas po ovlaštenima i neovlaštenima servisima.
 

charllie

Active member
Bruno VTR,fala lepa na tvoji dobri volji kaj nekom pomazes,takve ljude trebamo,:confused: no bogme neznam koji je to kuuraac aktuator dej prevedi na naski.
 

brunoVTR

Member
Hm. Neznam kako bi to preveo na naški. Možda izvršni član spojke?:confused:
Uglavnom to ti je onaj robot što stišće kvačilo umjesto tebe, robotizirani ručni mjenjač :grin:
I to je boljka kod c2 vtr-a, al moj ima već kilometara tako da i treba zamjena.
I nadam se da će to riješiti moj problem.
 

charllie

Active member
Sinek, ja mislim da bi ti to dober maher elektronicar resil puno povoljnije,verovatno je sitnica i fala lepa na objasnjenju.
Zemi si malo truda da se presparati,jezero devetsto kn je ne mala lova za to bi se dale kupiti lepe gumije.:)
 

brunoVTR

Member
Već je bio pokušaj reparacije ali i dalje kad su gužve i vrućine javlja grešku mjenjača.
Je dosta para ali kad bi to riješilo problem nebi mi bilo žao ni malo.
 

brunoVTR

Member
Aktuator stigao za tjedan dana na kućna vrata.
Zamjenjen je jučer bez problema.
Sad treba vidjeti kako će se ponašati s vremenom, ali cini mi se da sad nekako ljepše mijenja brzine i nema onog zvuka napinjanja kao kod starog aktuatora.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Super, nek si to riješio ;) preko ebaya si narucio?

edit:
sad vidim da jesi, kad ne pazim :)
 

brunoVTR

Member
Do sad nisam imao nikakvih problema.
Taj mi se problem javljao uglavnom ljeti kada su vani vrucine a ja sam u nekoj koloni, ili ako se vucem po cesti tipa prva-druga brzina samo.
 

ŽeljkoXantia

New member
Na c2 vtr actuator treba mjenjati svakih 100 000 km. Reparature su bezveze, jer i ako actuator nije pokvaren javlja grešku kad je prikraju.

Uskoro imam za prodat jedan dotrajali ispravni actuator :angel:

Zaboravih napisati, koji nakon pređenih 40 km javi obavezno grešku :whistling:
 
Na vrh