Aircross upit

GocC4

Member
Pošto nisam naišao nigdje u temama, zanima me par stvari za doticni model.Motor je 1.6hdi 84kw, pise u papirima da je tank 60l,jucer je zasvjetlila lampica i uspio sam staviti jedva 48l,jel stvarno ima toliko veliku rezervu ,cak pise u uputstvima da prvi put kad se upali ima 10l jos unutra. Zanima me jos board computer, na svom starom c4 medvescak 92ks, mjerio je ukupan prosjek po 10tkm unazad ako ga nisam sam ponistio,ovdje vidim da svaki put kad upalim auto on mjeri prosjek ,tako da po gradu ako je veca guzva znaju biti vece brojke, nemam iskustva jos s ovim motorom i autom pa evo ako netko zna vise bio bih zahvalan na odgovoru,pozdrav
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Azijati vole tako kratkoročnije mjeriti. A voziš Mitsubishia, pa nije čudo ;)
To je 48l na prvi klik? Ili si još dotankavao?
Moguća je još jedna stvar, da računalo pali rezervu prema trenutnoj prosječnoj potrošnji. Znači ako mu je zadana rezerva, bubam 150km, može ju upaliti sa 12 litara u rezervoaru ako je prosječna potrošnja oko 8 - ili sa 10 litara ako je prosječna potrošnja oko 6,5l.
 

GocC4

Member
Kad je izbacio pistolj jos sam mozda litru nasuo,reko ajde guzve su fakat ovih dana,po papirima je 5.3grad, pa da je 7l u stvarnosti,al ovo mi nekak djeluje puno, na bivsem kad sam nasuo 60l pisalo da imam za 1000km,ovdje pise 700🤔 nije tolko tezi,nije 4x4 jedino ima 18" tvornicke alu.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Piši kilometre kad tankaš pa vidi točno potrošnju na papiru, onda ćemo dalje :)
 
Uđeš u settings. I onda tamo imaš to promijeniti.
Meni je na C-Crosseru (isto Mitsubishi u biti) bilo isto nakon promjene software-a, pa sam išao u upute i pročitao kako se podesi.
 

GocC4

Member
Zna li netko jel se moze izvaditi ovaj originalni radio i staviti neki 7" sa navi i kamerom i ostaviti originalni okvir,jer ovi kineski dolaze u kompletu sa okvirom,hvala
 

GocC4

Member
Jesam dok sam imao c4 pa mi rekao 4.5tkn,
Jel zna netko dal bi se ovo moglo ugraditi umjesto postojeceg radija,jel originalni radio 2din odvojiv od okvira pa da ovaj stavim umjesto njega?

https://www.ebay.de/itm/Pumpkin-Android-9-0-2-DIN-Autoradio-mit-GPS-Navi-DAB-Touchscreen-USB-FM-RDS-WiFi/392304923255?_mwBanner=1&ul_ref=https%3A%2F%2Frover.ebay.com%2Frover%2F0%2F0%2F0%3Fmpre%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.ebay.de%252Fulk%252Fitm%252F392304923255%26rvr_id%3D0%26rvr_ts%3D15733c1f16f0a9ccab63a351fff44572&ul_noapp=true&pageci=080a783b-d644-4fa0-8f7a-77ef85414008
 

GocC4

Member
Pozdrav,uzeo sam okvir za standard 2din,ali kazu da treba adapter za komande na volanu da bi radila aftermarket navigacija ,a cijena adaptera koliko vidim je kao pola vrijednosti radija,ims netko info jel postoji nacin da rade komande ili mora biti iskljucivo taj adapter?
 

drayk

New member
Pozdrav! Imam isti takav c4 aircross i potrosnja je cca 5-6 litara! Uglavnom ni u gradu nejde preko 6!Kad prvi put zasvijetli lampica ide do prvog klika oko 44-45 litara nafte!
 
Na vrh