Aftermarket senzor za kišu

Cutac

Prèkaroš
Pojma imao nisam.
Često perem šajbu dok je kiša(iz nekog razloga krene muljati ako samo kišu briše), ali nikad nisam probao tako kratko povući. Aj baš čekam kišu da probam :)
 

Milosh

Test
mogao si odmah napisati ..... budi sretan što imaš barem auto . brisače nema ni Fred Kremenko a vozi li vozi .......
Ne mislim da trebaš biti sretan što voziš kremenko auto, ali mislim da trebaš znati prepoznati šalu. Možda sam trebao staviti :) možda bi onda shvatio da se šalim.

Napisao sam to u šali ali i u čuđenju, kao reakciju na to tvoje nabrajanje šta mu sve nedostaje.
 

sir.Oliver

Well-known member
u biti imaš pravo .... mogli su još ponešto ubaciti od opreme .... ali nisu .... jutros testirao intervalno brisanje .... uopšte nije zavisno od brzine vozila .... jednako briše i na 30 i na 130 , ne menja interval , kao što neki ovdje pišu .... prvom prilikom uzimam na test 301 - cu ... dal na njoj funkcioniše dužina intervala u zavisnosti od brzine kretanja vozila ......
 

Mirage

Well-known member
u biti imaš pravo .... mogli su još ponešto ubaciti od opreme .... ali nisu .... jutros testirao intervalno brisanje .... uopšte nije zavisno od brzine vozila .... jednako briše i na 30 i na 130 , ne menja interval , kao što neki ovdje pišu .... prvom prilikom uzimam na test 301 - cu ... dal na njoj funkcioniše dužina intervala u zavisnosti od brzine kretanja vozila ......
Mi koji vozimo jeftine citroene moramo se navići na to šta sve nemamo

:)
 

sir.Oliver

Well-known member
zašto moramo ? nemoramo , nitko nam ne brani u tome da dodatno montiramo uredjaje koji nam mogu podići komfort ... a jedan od njih je i ovaj senzor . ( ja sam , recimo , montirao gasne amortizere na prednju haubu , napajanje za kameru , ako se malo posreći , uskoro i rikverc kamera i parkpilot . kada završim ( usavršim ) montira se i " korner light " .... onda je u planu sklapanje vanjskih retrovizora ..... )
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Pojma imao nisam.
Često perem šajbu dok je kiša(iz nekog razloga krene muljati ako samo kišu briše), ali nikad nisam probao tako kratko povući. Aj baš čekam kišu da probam :)
Ni ja nisam iimao pojma .
Da ne trčim do garaže (nije baš blizu) ako si probao da li to tako radi ? Nervira me kada kiša malo sipi (šajba ima
premaz ) a automatika se uključi ukoliko lupim prema dolje (pa sada lupam x 2:mad: ).
 

Citron

Active member
Ako me na C5 išta živcira (uz trubu), onda su to brisači...ako je na intervalu, većinom je interval prebrz. Ako tapnem dolje na automatske onda se isto znaju bezveze razmahati. Ako ga tapnem prema sebi on odma krene sa programom pranja šajbe, počne špricat vodu ko lud i brisat (iako ne držim stisnutu ručicu)...onda sam osuđen na to da svako toliko ručicu kliknem gore pa kliknem natrag 😆
 

markan1000

Well-known member
Ni ja nisam iimao pojma .
Da ne trčim do garaže (nije baš blizu) ako si probao da li to tako radi ? Nervira me kada kiša malo sipi (šajba ima
premaz ) a automatika se uključi ukoliko lupim prema dolje (pa sada lupam x 2:mad: ).
Naravno da radi, kod mene na sva tri Citroena
 

bono

Active member
Ako me na C5 išta živcira (uz trubu), onda su to brisači...ako je na intervalu, većinom je interval prebrz. Ako tapnem dolje na automatske onda se isto znaju bezveze razmahati. Ako ga tapnem prema sebi on odma krene sa programom pranja šajbe, počne špricat vodu ko lud i brisat (iako ne držim stisnutu ručicu)...onda sam osuđen na to da svako toliko ručicu kliknem gore pa kliknem natrag 😆
tapni malo brže jedamput onak "puni korak/hod" prema sebi. meni tak funkcionira. probaj
 
Na vrh