2-din radio

Fico1302

New member
Poz...Htio bih u xsaru II. ugradit 2-din radio, zanima me dal ima netko da je to radio i da mi pojasni neke detalje sta treba sve mijenjat,nabavljat i raskapat
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možeš ići na 2din, ali ti treba ovako nešto ili si sam moraš plastičariti otvor. Ovo gore je od nekakve ruske redizajnirane Xsare.. ali čini mi se da bi moglo pasati.

Ja bi na tvom mjestu rađe išao na 1din riješenje, tipa izlazni ekran ili oni Joyingi što malo vire preko

 

Fico1302

New member
A gledao sam sa ekranom na izvlacenje a kvalitetnih nema ispod 4000-5000kn, 2 din su dosta jeftiniji pa bi zato to, iskreno ovo sa slike mi se bas i ne svida da tako jako viri, a ove joyining neznam sta su tocno pa ako bi mi mogli malo pojasnit i di ima toga za kupit
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A to ti je kineski brend raznih multimedija za aute, obično su na Androidu. Èini mi se da su ljudi relativno zadovoljni u zadnje vrijeme
Evo ti stranica njihova pa gledaj
https://www.joyingauto.com

Ako ti je lova bitna, a spretan si, ja bi išao na totalni DIY....
Kupio bi kakav rabljeni tablet, izrezao rupu za njega, fiksirao ga nekako... Spojiš na na napajanje na osigurače, zvučnike na 3,5mm i (ako radi) obd čitač za dodatne funkcije.

Moguće da ćeš morati sakriti iza tableta neki stari radio sa aux-om, pa da on bude posrednik između tableta i zvučnika
 

Fico1302

New member
Pozz ekipa, uspio sam ga ugradit sad to izgleda ovako, moglo se malo mozda jos dotjerat da izgleda ljese tipa zatvorit ove rupe dolje sastrane i malo ravnije odrezat gornji kraj ali ja sam zadovoljan za sad. Imam samo jedan problem ne rade mi lampice na tipkama radia. Kad udem u postavke di se podesava boja sve je okej zasvijetle ali se ugase nakon par sec i ne zele se upalit nikako. Ako netko zna sta bi moglo bit svaki savjet je dobrodosao.
 

Prilozi

Na vrh