Čipiranje

Phantom

Drajver
Evo kontaktirao sam jednog od najboljih ne pravim reklamu čovjeku, TunErc iz NM, čovjek se bavi s poslom 15 godina i svi su s zadovoljni njime , tjunira relly auta...

moja mrcina:
stock: 92hp
remap: 120 hp :cool:

znači na valjcima testira, sve napravi u granicama normale, tlak turbine se digne minimalno za cc 0,3 bara, navor nije pretjeran itd.. zna o čemu priča...
ako koga zanima cijena i više infa pp...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Kaže:

Ford Focus 2.0 TDCI Chiptuning
stock: 115hp & 299Nm
remap: 175hp & 384Nm

Izvrsno! Najbolji rezultat od svega što je radio.
 

ExOduS442xb

Racing
Dobra tema, vidim da stavljate svoja iskustva, po priči ako se dizanje snage kvalitetno odradi problema nebi trebalo biti? A te priče o spuštanju potrošnje? Koliko su one realne? Konkretno radi se o C5 v6 2.7 hdi motoru.

Edit: malo da se aktiviram na forumu, dugo nisam bio aktivan, auto ću predstaviti uskoro.
 

toma

Active member
Taman sam ja mislio uzet c6 ali sam odustao nakon sto mi je frend iz citroen servisa rekao je to g*vno od motora i da nema sto nema da odlazi

Nadam se da neces ti te srece biti :D
 

ExOduS442xb

Racing
Nadam se da si u pravu, ali sam stava da majstori vole pretjerivati i da često generaliziraju 'taj auto je smeće, kud si francuza kupio, taj motor je smeće :D'. Motor se možda nije pokazao bas kao najbolji ali daleko od toga da je govno. Puno toga ovisi o tome kako se auto vozi i odrzava. Taj motor se stavljao se u top modele psa, forda i jaguara itd. Da je bas toliko loš pa ne vjerujem da bi ostao u proizvodnji toliko dugo i da bi u konačnici iz istog modela nastale 3 iteracije. Za sada je ok, radi dobro, odlično vuče, ne dimi, miran je u radu, može se reći da prede.

Ili se sve ovo navedeno iznad ja samo tješim? Kako god, nadam se da nećemo imati nikakvih problema.
 

toma

Active member
On sam vozi francuza i ne kaže da je auto g*ovno već da je motor. Da ugrađivao se u top modele al to ne znači da je pouzdan, nažalost. Ja mu vjerujem jer ih se čovjek naslago. Ali sam mišljenja da sve ovisi o tome kako ga servisiraju oni što ga voze :D pa koliko ti je 2.2 hdi ostao u proizvodnji a nema što mu ne ode :D

Pa bi ja uzeo 3.0 al ga kod nas nema

Nadam se da nečeš imati problema..daj otvori temu slike itd. Ak jesi nisam vidio :D
 
Na vrh