Čiščenje injektora

Ivo

New member
Koliko mi je poznato treba vodit računa kad je rezervoar čiščen filteri goriva i aditivi se sipaju na pun tank goriva i ne smije past u nredni nekoliko sipanja na rezervu da nebi povukao talog, a za dizel nekad je bilo kupit pojačivač oktana i to je dobro zimi sipat .
 

RI-C3

New member
Neznam gdje da postavim pitanje pa ču ovdje a neka moderatori premjeste u odgovarajuću temu.
Zanima me ako tko zna,koliko točno mora biti tlak goriva što ide od pumpe goriva prema motoru??
Meni je mehaničar rekao oko 3 ili 3,5 bara,jel to točno ili??
Motor je benzinski 1,4 75 ks (2006g)
 

Automatic

Well-known member
Za benzince imate u Autoplin-zepelin u v. gorici meni su čistili ultrazvučno za 400 kuna 6 komada na taurusu kad sam ih stavio nisu radili svi cilindri pa vratio rezervne.Inaće morate pazit na dti ili dci motorima da vratite injektor na mjesto gdje je bio jer je kodiran sa glavnim kompom i ako ga stavite na drugo mjesto neće raditi.Neznam za citroene ali na opelima sam morao ukucavat šifre koje su na injektorima pod redni broj cilindra jer ih kompjuter nije prepoznao(stavljao sam nove injektore).
 

AX-ja

èudo jedno
Neznam gdje da postavim pitanje pa ču ovdje a neka moderatori premjeste u odgovarajuću temu.
Zanima me ako tko zna,koliko točno mora biti tlak goriva što ide od pumpe goriva prema motoru??
Meni je mehaničar rekao oko 3 ili 3,5 bara,jel to točno ili??
Motor je benzinski 1,4 75 ks (2006g)
3bara,spojis manometar i mjeris.
 
Na vrh