Čemu služi ova tipka? (prekoračenje zadane brzine)

RI-C3

New member
imam i ja tu tipku i neznam čemu služi
Pritisnuo sam ju u tijeku vožnje i ništa se nije desilo,pojma nemam.
 

c5 dr

Member
signalizacija kada prekoračiš brzinu koju si mu zadao,ja mislim nisam siguran
recimo na 80 km/h stisneš i držiš tu tipku dok ne za cvili i poslije toga kada dodješ do 80 te upozorava da si prekoračio brzinu
 

ante66

Active member
Super stvar-tipka za prekoracenje brzine-kod mene je sad na Picassu nema, dali su tempomat i limitator. Limitator ne da prekoraciti brzinu(uglavnom) i nema zvucno upozorenje.Ovo sta imate na c3 meni je bolje, jer jednostavno probudi kad pretjeras sa brzinom.Odlicna i prakticna stvar.
 

deda

New member
Kaj ti to znaći,kad svakih 100m imaš drugaćiji znak ograničenja,samo te nervira,pa nisi tup da neznaš kolko se voziš.
 

Morski Pas

New member
Ne vidi se slika, pa da pitam jel to tipka tamo na rucici zmigavaca gdje je prije bila truba imam tipku ali kad he stisnem nist budem probao zadrzat
 

RI-C3

New member
imam tu tipku ali to je za mene malo veća glupost što su napravili,kao da neznaš koliko voziš,svašta...
meni je digitalni pokazivač brzine toliko uočljiv da ga moram vidjeti gledao u njega ili ne..
 

ante66

Active member
Limitator mi je bezveze, ali ova "tipka" u c3 je prakticna.Lika 100(pisti kad predjes), naravno ide preko 100 ali neka svira , nije radi policije vec radi mene kad pretjeram ili zakunjam.
 

diegos

Well-known member
Imam i ja tu tipku, jednom probao i nikad koristio, po meni najbeskorisnija stvar na autu... Ne znam čemu to, imam ogroman brzinomjer ispred očiju koji radi bez da ga ručno palim...
 

ante66

Active member
pa tome i sluzi za ugodniju voznju, zena umukne jer misli da je to neka bitna obavjest.Kad ti zena nije suvozac to i ne palis(i tako se tesko stima).
 
Na vrh