Čemu služi ova tipka? (prekoračenje zadane brzine)

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
pa tome i sluzi za ugodniju voznju, zena umukne jer misli da je to neka bitna obavjest.Kad ti zena nije suvozac to i ne palis(i tako se tesko stima).
Meni moja drži predavanje da pustim gas. Trebal bi tipku da nju utišam.:whistling:
I onda se uz ovoliku porciju seksizma čudite što se žene dugo ne zadržavaju na forumu? :) :cool:
 

ante66

Active member
Saliti se na vlastiti racun nije "seksizam" , vec uvodjenje malo zivosti u raspravu.Ali da se vratim na temu. "Regulator" kao i "limitator" sluze za ugodnu opustenu voznju po recimo magistralnim cestama, meni nedostaje to zvucno upozorenje(jedan kratki zvucni signal) koje "regulator" ima a limitator nema.Vec sam napisao da sam uspio od zg do st imati prosjecnu potrosnju od 5,3 kad bi skroz pazio i 5,5 kad bi vozio pazljivo sa "regulatorom brzine". Prikaz trenutne potrosnje je na sredisnjem displeju( c3 sx) pa je zgodno kad i imate zvucno upozorenje kad se dodje do regulirane brzine tako da se moze manje paziti na brzinu kojom trenutno vozite.Namjestio bi "regulator" po drzavnim cestama(ogranicenje inace 80) na 100 km/h , prvenstveno zbog sebe jer i vozit brze po takvim cestama nije pametno.Meni nedostaje "zvucno upozorenje" sad na Picassu , evo neki dan uopce ne skuzim da vozim limitirano 100 (limitator nema zvucno upozorenje) , ali to dobro zna policija pred Slunjem i za malo ode 1000 kn.Nezgodna je stvar kod regulatora to sto se tesko stima, treba drzati nekoliko sekundi tipku i imati konstantnu brzinu, a kako je digitalni brziniomjer precizan to odrzavanje konstantne brzine nije bas najjednostavnije.Meni je zao sta "limitator" nema zvucno upozorenje kao i "regulator".
 

ante66

Active member
Malo je nezgodno kod Picassa da nemas uopce osjecaj brzine, preko Benkovca po znakovima je isto kao da stojis na mjestu.Ocu "pistanje" kad u Picassu nista ne cujes , isto kao da sjedim u fotelji , a onda bar nek pistiiiiiii.A sta se tice C3 SX to je jedan tako dobar stosan auto:)

Zamjena ne moze, ne pase mi boja( pa pola c3 je te boje) , a i imas orginal radio pa mozda tvoj ne "pisti" , ne bi riskirao.Auto koji ne pisti ti je isto kao i mob koji ne zvoni.
 

ante66

Active member
RI C3 , super ti je auto , moj je bija zeleno sivi sa efektom, prezadovoljan bio 5 godina , zato sam ostao vjeran i nabavio c3 picasso.Ali c3 sx je zakon auto, sicevi od barsuna ,"pisti",hladjeni pretinac , naslin za ruke......, super auto.
 
Na vrh