Čelicne felge za VTR

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
To tražiš za zimski set ? Koje imaš sad ? 16" alu ?
Možeš gore puknut i 14" i 15"..dimenzije felgi bi ti trebale bit:

Raspon rupa-4×108
Centralna-65.1
ET 24
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
195/45 16
195/50 15
185/50/15
185/55 14
175/55 14

Mirda ti je napisao specifikacije felgi.
Ciki,jesi ti siguran u ove dimenzije guma ?? Kaj nije da gore može ić samo ono kaj je homologirano od citroena ?
 

Ciki vts

New member
Ako upises u kljizicu mozes staviti sto god zelis.
Recimo ja imam 195/50 15 dimenziju koja se nikad nije ugradivala u C2 ali je upisana i sve je legalno.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
E,kume..to je nekaj sasma druge :cool:
Al on ako nema tu dimenziju upisanu,po zakonu vozi tehnički neispravan auto :whistling:
 

veteer

New member
Naplatci KUPUJEM

Ljudi, gdje da kupim naplatke CITROEN za čelične felge 15''.
Bilo bi najbolje da se jos negdje mogu naći i one varijante koje se i navidavaju, no čini mi se da tapkam u mraku i oko običnih, a kamoli da i takve jos pokušam naći...

Ako netko zna neki dućan itd bio bi zahvalan...
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Naplatci KUPUJEM

Odi na Hrelić..
Nema kakvih nema za citroen..i to original ;)
I ja sam tak :whistling:
 

brezC4

New member
Re: Naplatci KUPUJEM

njuskalo.hr
barem sam ja to tako riješio :)
samo treba naletiti na pravo, sa povoljnom cijenom i očuvano... aktivno sam gledao oglase skoro pa mjesec dana dok nije uletilo. pa sretno
 

morbo

New member
prije cca dvije godine sam pitao u ovlastenom servisu koje su mi opcije za ljetne gume, bilo je vrijeme za zamjenu guma i trazio sam neku udobniju varijantu jer su original michelin na 16'' i zagrebacke ceste dosta nekompatibilne. Nisu mi znali reci koje su dimenzije homologirane za C2.
Nakon toga je slijedila prepiska s citroen hrvatska, i nakon nekoliko razmjenjenih postova nisam uspio saznati koje velicine guma citroen preporuca za c2. Samo cudzenje i preporuka da ugradzujem original zamjenske djelove :confused:
Odustao sam od promjene velicine gume i nasao malo udobnije dunlop u odnosu na michelin. Originalno sam htio kupiti 15''felge i gume s vise 'mesa'...
Zna li netko tu koje dimenzije guma citroen preporuca za c2vtr? dakle ne samo original s kojima dolazi nego koje opcije nudi prozivodzac.
Buduci da ima mjenjac kakav ima... da li bi 'kriva dimenzija' imala kakav utjecaj na mjenac? (okretni moment?)
 

kirian

New member
koliko sam ja čuo, više se neda upisati ništ.
Ja imam upisane 195/45r17 za ljetne, 185/60r14 za zimske i serijske 195/45r16.

vožnja je definitivno najudobnija na 14", al neb svoje 17" mijenjao ni za suho zlato :D
 
Na vrh