Cutac
Prèkaroš
Nemoj ****t.ima toga puno još .bolesno zar ne
Motor 100k prešao, getriba 50k.
Veliš?motori..postoje samo loši vozaci odnosno vozačice u vecini
Nemoj ****t.ima toga puno još .bolesno zar ne
Veliš?motori..postoje samo loši vozaci odnosno vozačice u vecini
Ne može.koliko može biti i da je do odgovarajućeg ulja? ima servisa koji vjv livaju sve i svašta, a ne točnu spec?