Zlatkica 2.0 VTS

ribadesign

New member
sad je i meni sve snove srušio :D jbmu, mislim da mora postojat neka kombinacija, diskova - plocica koja je dobra i koja ne cvili tako :D
 

Lix

Active member
kako ono ima neka slika ko, muškarci nikad ne odrastaju njihove igračke samo postaju sve veće i skuplje... e pa tako nekako.. :whistling: :weeabooface:
 

Franzg

New member
haha slažem se sa ovim gore :)
btw fora xsara :D posebno mi se sviđa ova ideja sa farbanjem felgi u bijelo sa crvenim natpisima ko wrc :grin:

a kaj se tiče mrežice meni je natpis super, ak novi audi rs3 ima natpis na mrežici (quattro) zas nebi i ti stavio :D
 

Saks

New member
Riba postoji navodno kombinacija s Tarox G88 diskova...englezi koji su eksperimentirali isključivo s tim da u toj kombinaciji utišaju kočnice...da ih dosta utiša ali ne sad skroz. Samo samo ti diskovi koštaju jednu ljepu cifru...ali recimo ljudi s nižim plaćama moraju dati cjelu plaću za njih :whistling:

A ove ostale fore tipa namazat sve klizne površine i pozadine pločica bakrenom mašću, pa rezat ureze na pločice i te šeme...da odmah skratim muke...ništa ne pali. Cvili i fućka ko veliko pa makar se na glavu postavil :D
 

Lix

Active member
neko je spomenuo mrežicu, konkretno to quattro me i inspiriralo :D a šta se kočnica tiče, to neće ić uskoro, kad bude išlo bit ćete obavješteni... za sad čekam da boja dobro osuši da mogu auto i izvana oprat.. inače iznutra je sva koža po već 2 put kemijski očišćena i premazana zaštitnim voskom jer eto ja i kožni sicevi se volimo a onaj prije mene ih nije baš volio pa ih ja održavam maksimalno i tako.. ide to pomalo điram se vozim se... moram potrošit ovih benze šta sam stavio u nju da vidim di sam sa potrošnjom sad od kako je nova lambda gore i tako :thinking:

P.S. frend mi obećaje neko profi slikanje pa bi uskoro mogle neke normalnije slikice na forum :weeabooface:
 

Lix

Active member
mali update, složen je devil eye u lećama od xenona, čeka se RGB kontroler i konektori sa ebaya da sve pospajam pa eto budete obavješteni čim se nešto krene gibat, od slikanja poliranja pranja usisavanja spajanja lemljenja brušenja bušenja :weeabooface:

iz fara mi za sada ide 6 žica, 1x4pin konektor i 1x2pin konektor i još će ić 4 žice tj. 1x4pin konektor za rgb u leći... malo slikam kako je sve to pospajano jer ipak sam sam radio instaciju za svijetla iz 0 i slagao konektore itd... ubiti napravim tutorial kad dođe rgb kontroler kako sve to u "stealth mode" - u spojit da žice koje vise po cijelom motornom prostoru ne budu sumnjive itd... više slika s vremenom :)
 

Lix

Active member
diskać živi... moram neku kamericu nabavit da snimim... kad sam završio stajao sam jedno 15 min ispred auta i igrao se sa daljinskim mjenjao boje blicao svasta nesto malo je ciganija al tako i tako je samo iz fore nema neku namjenu al eto... nek se djete u meni veseli :D

inače nije komplicirano, rgb traka vam treba i kontroler, sve skupa nije 50 kn...
 
Na vrh