Rabljeni auti za šaku novca

deda

New member
Re: Rabljeni auti za šaku novaca

To je samo peri ,deri bilo kuda,kiki svuda.drugo niš,jedino kaj bi me bilo sram se u tome vozit,rađe bi išao peške.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Rabljeni auti za šaku novaca

volvo s40 isto zanimljivo auto.
modeli 97./98. idu za soma i nešto evra...

i danas izgleda dosta dobro... nije lanos, ali ej...

 

Krky

Lakerski profesionalac

Dalibor

Dado Tornado
Re: Rabljeni auti za šaku novaca

je je, to su 1.8...

recimo talijanske marke su zahvalni auti za šaku kuna... fiat npr...
a talijanima su auti u krvi... imaju zanimljve modele... i svašta se da naći (u pozitivnom smislu)...
 

Hrvoje Marin

Active member
Re: Rabljeni auti za šaku novaca

volvo s40 isto zanimljivo auto.
modeli 97./98. idu za soma i nešto evra...

i danas izgleda dosta dobro... nije lanos, ali ej...
Zapravo čista suprotnost, S40 je tvrđi od bilo kojeg njemačkog auta tog doba.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Rabljeni auti za šaku novaca

FIAT marea isto je dobar komad auta (najpouzdaniji FIAT ikad?!)...
1 500€, je da su najčešće benzinci 1.6 ali znaju biti sa plinom, ali troši li privatno taj 1.6 baš tako jako puno?!

 

deda

New member
Re: Rabljeni auti za šaku novaca

Troši,koje god ja znam svi su mu uvaljali plin.Inaće strašno trunu,već su svi skoro u raspadanju.Motori su isti frka,rjetko koji da ima više od 200 000 km a da nije riknuo.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Rabljeni auti za šaku novaca

francuska srednja klasa za soma i po evra...

xantia prva pada na pamet, ali da mogu birati radije bi pužo 406.
sviđa mi se kako izgleda, i nema hidraulički ovjes :)thinking:)



šteta što mu unutrašnjost nije kao u reno laguni tog vremena




p.s.
ali xantiji prtljažnik baš dobro stoji + ima predobro ime: x a n t i a

 

Morski Pas

New member
Mondeo tdci neki je ok, cijene su im nikakve, daleko bolja opcija od 406, ovo govorim iz iskustva imao sam jednog od 1997 do 2008 ili laguna u benzinskoj varijanti
 

Dalibor

Dado Tornado
ima još 505-ica u oglasnicima, čak i starijih pežoa (dizel iz 70.)... krasni auti :palac-gore:
posebno unutrašnjost 504-ica :palac-gore:
 

Dalibor

Dado Tornado
je li netko ima iskustva sa lancia kappa?

godine 98., 99. auti na slikama zaista očuvani i sa ne puno kilometara, ispravni, ima ih i sa dizelom itd., prodaju se za npr. 1200€...

to je valjda najisplativija kupnja na tržištu :D ili?




 

BrziBobo

Bašo
to su auti "vise" klase, tako da za malu kilometrazu da ih ima ne vjerujem, ince motori su od Iveca unutra, imao sam Themu,motor je bio nepoderiv, prodao sam ga sa nekih 350 000 i isao je ko zvrk, samo racunaj za elektroniku da su uvijek bile neke piz......, nista skupo od popravaka ali uvijek neki k...., sto se tice udobnosti stvarko su ok.
 

deda

New member
Motori dizeli su od VMa koji se meću u Iveco,Alfu(stare),Jeep,Rover,itd.Motori su dobri ali krvavo skupi za popravit.Takvi auti više i visoke klase su za đabe,jer se ne isplate održavat,a bogataše ionak nije briga,ostavi stari i kupi novi.
 

Automatic

Well-known member
Talijana ne bi ni badava osim punta MVM motori nisu neke kvalitete a talijani ih masovno koriste.Nemojte gledat marku u toj cijeni već ono što želite a prije se raspitajte šta im je boljka i pošto su dijelovi.Navozio sam se svega i svačega i napopravljo isto.Završio na kitronu što mi uopće nije bilo u nekom interesu ali kad sam pogledao što mogu dobit za te novce citroen je bio naj. naj..I nije mi nimalo žao jer sam se oduševio autom kad sam upoznao neke stvari u mehanici što je super.Ljudi bježe od hidaulike ali ja sad želi baš takav auto jer vidim da za sve ima rješenja pošto imamo ljude na forumu koji to kuže.Moj drugi auto će biti sigurno hidrauličar jer želim taj sistem bolje upoznati.Lakše promjenit cilindar iii bombu nego amortizer i u krajnosti je mnogo isplativije.Das auto ne volim jer kad čujem golf skoči mi žgaravica.Dok ima :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a koje to kupuju pazar cveta.Taj auto ne vrijedi ni pola svoje cijene,a i bolje vozit XM,Xaru;Xantiu nego vectru,pasata,c klasu,.mondea.ili smeće tipa golf.
 
Na vrh