Novi C4-Elysée

liberty

Well-known member
Rapid s 5 vrata je prevara u ovoj konkurenciji klasičnih limuzina s 4 vrata, ali što drugo i očekivati od bezličnog, bljuzgavog i precjenjenog VW koncerna:disgusted: (osim nekih SEAT-ovih modela što se dizajna tiče)
iako su mi peugeot i citroen i skoda s tim modelima i dalje auti za kupce kakav ja nikad neću biti...rađe bi se ubio nego to vozio:D
 

maxx

Member
Kad vidim kakve su cijene vani,ovaj elysee kod nas ispada pljačkaški skup:hm:
Znam da su kod nas svi auti bez obzira na marku skuplji nego vani(zbog raznoraznih trošarina i ko zna kojih nameta),ali kad čovjek malo prostudira što se vanka može kupit za iste novce mam bi odusto od bilo kakve kupnje i nastavio vozit to što ima dok se ne raspadne:D

Evo jedan primjer,u Èeškoj navedeni c elysee je već na akciji.Dakle model koji se tek pojavio na tržištu već ima sniženu cijenu a uz to se dobiju i zimske gume gratis:D

A cijene su ovakve:
1.2 vti 72ks (seduction)---75 600kn;(HR---91 900kn)
1.6 vti 115ks (seduction)---81 600kn;(HR---100 900kn)
1.6 hdi 92ks (seduction)---90 600kn;(HR---105 900kn)
1.6 hdi 92ks (exclusive)---98 400kn;(HR---112 900kn)

Eh,da su takve cijene i kod nas :angel:
 

liberty

Well-known member
ja sam sjedio
iskreno - u bijeloj boji ni ne izgleda loše
prednja sjedala su izdašnija dimenzijama od rapida
prednja armatura izgleda modernije od rapida
oplate vrata su lijepo napravljene
iza ima dosta mjesta, problem je što mu nasloni za glavu nisu podesivi i prekratki su
gepek je velik, meni ne smeta što mu nosači ulaze unutra dosta duboko

da mi se sviđa - ipak ne hvala, meni je to previše kompromisa i previše u stilu - što više metara lima za što manje novca
ali - tko voli nek izvoli
 

Dalibor

Dado Tornado
taj elysee treba spustiti, staviti mu onaj protočni lonac od 150kn, neonke pod pragove, na krov nosač za bicikline...
i PIMP stroj za šminku samo takav :palac-gore:
 

Marko

Well-known member
taj elysee treba spustiti, staviti mu onaj protočni lonac od 150kn, neonke pod pragove, na krov nosač za bicikline...
Također zadnje krilo na gepek, na prednji kraj spojler-ralicu, LED dnevna svijetla, aftrmarket ksenon i crveni set navlaka za sjedala s ušivenim zmajem i natpisom "RS"... :D

P.s. Ali isto treba stavit samo na ovu 1.2 VTi verziju!
 

peroBS

vozaè
Prije jedno dva tjedna išao na probnu vožnju C-Elysée EXCLUSIVE HDi 90 BVM,moj osobni doja, da je omjer cijene i ponuđenog ok.Prostran i solidno opremljen automobil!:cool:
 

Dalibor

Dado Tornado
iz ovog kuta lijepo izgleda, samo mi nije jasan kamen ispred prednjeg desnog kotača :D
da mu hidraulika nije zaštekala :confused:

 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
samo mi nije jasan kamen ispred prednjeg desnog kotača
:D

nekidan vidio Porsche Cayennea, na balgoj uzbrdici s kamenom iza stražnjeg kotača. :D
valjda da mu ne "iskoči iz brzine" i "popusti ručna" istovremeno. :D

možeš istjerati čovjeka iz Stojadina, ali ne možeš Stojadina iz čovjeka. :)
 

Marko

Well-known member
samo mi nije jasan kamen ispred prednjeg desnog kotača
Vozač ovog auta je filmofil - tu foru s kamenom pod kotačem je pokupio iz filma "Bogovi su pali na tjeme 1"... :D

Par komada C4-Elvisa sam vidio po Zg-u, dok ga čovjek vidi bočno misli si da je to Bmw 5-ica! Izgleda da dotični koncerni ne razmijenjuju samo ideje po pitanju motora već i dizajna... :eek:
 

maxx

Member
možeš istjerati čovjeka iz Stojadina, ali ne možeš Stojadina iz čovjeka. :)
Hahaha,ovo koda si mislio na mog starog :D
On i dan danas stavlja kamen pod točak,maltene na ravnom.
I nemoš mu nikak objasnit da auto neće nikud i bez kamena...badava :D
 

nitrozg

Member
Par komada C4-Elvisa sam vidio po Zg-u, dok ga čovjek vidi bočno misli si da je to Bmw 5-ica!
meni auto nije uopće ružan. Èak ga smatram solidnim obiteljskim autom. Za nekog ko nema prevelik prohtjeve, ko traži solidan auto po maloj cijeni, a ne želi voziti daciu ili taliu, auto je super. probao sam ga i sasvim sam zadovoljan. Zašto ga nisam kupio??? jer sam htio c3 picasso. Al ne mogu reći da nisam razmišljao o njemu (ili peugeotu).
Sad moje mišljenje je da je preskup. Mogao bi biti jeftiniji. Ali nikako da je ružan ili loš
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ja juce pokusao naci ima li karavan i hidraulicar.
Jedva na C5 prodaju hidrauliku, a gdje li će tek na budget model. ;) Nema ni karavanske verzije. Sumnjam da će je i biti. Mislim da je filozofija ponude prostranijih modela u donjoj klasi zakoružena s Nemom i Berlingom.

samo se bojim da je prenjezan za taxi.
Kako to misliš? :thinking:
 
Na vrh