Neobavezni razgovori (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

ZlatkoC4

Well-known member
al verjem da se cova zabunil.
Valjda je tako odnosno nadam se da je tako.
Ne znam dali je jučer i Andrej Plenkovič dobio minus od istoga.

Na što su pali pojedinci kad se kriju iza običnog palca i to samo zato što nekome nešto čestitaš :aplauz: Opet sve govori o sebi samome

srečom pa to je mišljenje pojedinca a ne večine pravih i poštenih ljudi ovog foruma.
 

ZlatkoC4

Well-known member
dok upali svjetla da vidim gdje mu je auto na parkingu ...
Pa zato mu samo i služe.:grin:
Mirda mjenja žarulje, gume, ulje i filtere zbog starosti a ne istrošenosti :D

To je on u servisu što kažu 15k km ili godinu dana kod Mirde je to uvjek ovo drugo .LOLLOL
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pa to mi i serviser rekel...da koji mi je kur da bacam friško ulje :whistling::D

Eto, sad ste i mene naterali da spamam teme :eek::p
 

ZlatkoC4

Well-known member
Sve je to uredu ali će biti problem kad budeš mjenjao auto nitko neće vjerovati da auto ima km kao da je izašo iz salona :rofl:

@vborovic moga si Mirdu koji put na kavu pozvati u VŽ da malo protegne federe na picassu da bar jednom promješa ulje u motoru :grin:
 

vborovic

C5 modifikator
@vborovic moga si Mirdu koji put na kavu pozvati u VŽ da malo protegne federe na picassu da bar jednom promješa ulje u motoru
Riječima mirde, mene si našao zaebavat ... :D ... poziv svima još stoji, još dok sam prvi put (ima već 2 godine valjda) najavio da bi lako organizirao nekaj, bilo ih je koji su se najavili ... pa ništ ...
 

markan1000

Well-known member
ne kužim pitanje :confused:


Poruka Moderatora:
nova stara tema: http://www.citroenforum.hr/citrocafe-177/neobavezatni-razgovori-7030/
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh