Neobavezni razgovori (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

ZlatkoC4

Well-known member
Ali nema naslon za ruku
ima pod dodatna oprema :grin:

Dobar je to auto za ono što nudi i koliko dođe osim što nažalost od nove godine ide cijena gore zbog nam naše drage države koja će uskoro i krv na slamčicu da nam pije sa svojim trošarinama do neba. Kao i sa gorivom skor pa 5kn po litri goriva ide državi harać i svi povjesni nameti su bebina zvećka za ove danas foteljaše sa Markova trga :mad:

i onda kukaju kako imamo 15 god star vozni park u RH pa poskupljuju namete na nova vozila :confused: sve dalje što bih rekao bilo bih uzalud jer država nam je odavno banana-men.

Ali zato je novi C3 :cool:
 

ZlatkoC4

Well-known member
I sad neka netko kaže da samo citroen ima problema. Pa Citroen je mila majka za ove igraće masno plačenih automobila.

PROBLEMI U RAJU Opoziv za Porsche 918 zbog problema na ovjesu, 306 primjeraka mora u servise
AUTOR: Fran Kurelac
OBJAVLJENO: 29.12.2016. u 15:30
Porsche
Opozive najčešće povezujemo s automobilima masovne proizvodnje, a ovo je dokaz kako ni najskuplji modeli nisu imuni na probleme

Porsche 918 jedan je od najbržih i najnaprednijih automobila današnjice. Zajedno s Ferrari LaFerrarijem i McLarenom P1 čini tzv. "presveto trojstvo" među automobilima. Njegov 4,6-litreni V8 motor uparen s elektro motorima i 7-stupanjskim automatskim mjenjačem sposoban je za nevjerojatne brojke, pa tako juri do stotke za 2.5 sekundi, a oko Ringa vozi za manje od 7 minuta.

Porsche Ipak, uz sve to, kao i ostali automobili na tržištu, nije imun na opozive. Naime, od 918 proizvedenih primjeraka, njih 306 opozvano je zbog problema na prednjem dijelu ovjesa. Prema riječima stručnjaka, postoji opasnost od pucanja ramena ovjesa zbog čega su spomenuti primjerci opozvani te će navedeni dijelovi biti zamijenjeni novima. Svi opozvani primjerci nalaze se u SAD-u, a treba napomenuti kako ovo nije prvi slučaj poziva u servise za vlasnike modela 918. Prije dvije godine pozvani su zbog problema na šasiji, a prije pola godine javio se problem s pojasom za zakopčavanje...
 

mariola

Active member
Bas su me danas zvali iz auto kuce.
Al ne zbog 918ice nego da mi jave da me auto ceka ujutro u 11 sati ispred salona 🤗😎😍 C4 Pikassonja glanjc novi ispod cekica.
Bemti ko ce spavat nocas....cjelu noc cu pikasonju vozat 😂
 

mariola

Active member
Doslo vrijeme da se mijenja 😊 al ostajemo vjerni citracu.
U uzi izbor su "upala" trojica: Merđan B klase, VW Èađo Golf Sportswan i pobjedu odneo naravno pikassonja C4 😊 na zenino zadovoljstvo, a i moje naravno.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Bemti ko ce spavat nocas....cjelu noc cu pikasonju vozat
Èestitam dobar izbor i dobar auto :palac-gore::aplauz:
Samo nemoj sutra od euforije zaboraviti proučiti sa prodavaćem sve detalje oko gumbiča računala navigacije i dr. :grin:
Uživajte i puno sretnih i bezbrižnih km :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Malo im je 25% pdv pa da umjesto skinu trošarine na nova vozila oni ih povečavaju kao i na rabljena. država bez pameti
Nedavno sam uživo, u vrlo šarolikom društvu ljudi koji su uglavnom u auto-moto businessu, tragom baš te rasprave o dizanju trošarina i poskupljenju rabljenih, otvoreno rekao kako mislim da nam država kojoj za njeno funkcioniranje nije dovoljna četvrtina od svake transakcije koju napravimo niti ne treba.

Proglasili me izdajnikom, komunjarom, četnikom... :) Pitali di sam bio 91. :D

Ali, eto... Ljudi pomalo shvaćaju. :)
 

vborovic

C5 modifikator
@ 2mario2 - Koliko se sjećam, jedino tebi je palo na pamet nuditi ormare, kuće, bonove i razno razna čudesa na oglasnom dijelu (i to k tome na Audio & ICE dijelu) koji je više nego jasan što se nudi (auti i auto dijelovi te vezana oprema, ništa pored toga) ... ne znam što tu nije jasno ...
 

2mario2

Well-known member
Pa moglo se stavit tema s ostalim oglasima i nebi stavio krivo. A to što prodajem svašta je moja stvar i ne vidim smisao tvojih riječi "jedino je tebi palo na pamet nuditi" bla bla bla. Kaj očeš reći da sam samo ja i jedino ja glup što imam svašta za prodat, a nemam di stavit oglas? Bravo za tebe onda. Molim da se maknu sve moje teme i oglasi koji smetaju gospodi i da me se trajno izbriše s foruma
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh