Neobavezni razgovori (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

ZlatkoC4

Well-known member
Proglasili me izdajnikom, komunjarom, četnikom... Pitali di sam bio 91.

Ali, eto... Ljudi pomalo shvaćaju.
To prvo nisu ljudi jer ljudi ne rade takve stvari i ne pitaju gluposti druge. da ih usporedim sa životinjama to bi bilo od mene prelaskavo prema njima ipak su i večina životinja plemenite i pametne.
sa čim usporediti takve jedino sa Jakuševcem.

pokojni Boris Dvorinik je u jednom svom davnom komentaru rekao. Èujte što vridi tih sto ljudi kad među njima nit jednog čovika.

država bez love
Da je barem tako Markane ali objest je to a ne fali love. treba toliku prezaplosnenost u državnom sektoru, Županijama, opčinama, gradovima nahraniti. a bar pola njih je zaposleno po stranačkoj poziciji a ne po faktoru znanja škole i kompetencije.
RH ima zaposlenih neusporedivo više u navedenim sektorima nego bilo koja zemlja iz EU

Naša administracija je za usporedbu veličinom i brojem da bih bez problem pokrili sve domene cijele Kine.
Naravno kad bih znali još i da rade svoj posao.

RH je veličinom skoro pa Njemački Berlin a administracijom kao Kina :grin:
Ali valjda će se i ovaj narod probuditi jednom.


Smješno je kad se priča u RH kako tehnologija napreduje kako idemo naprjed o svjesti prema okolišu drugim ljudima i kako stalno ponavljaju treba gledati naprjed. a naši političari i dalje u prošlom stoljeću žive i kao papagaji ponavljaju priće iz 41god.

oćito da ćemo mi ovdje u RH morati osim radne snage uvesti dosta velik broj Psihijatara za gospodu sa Markovog trga.
Ovako prema narodu i državi se nisu ponašali niti naljući neprijateli iz cile povjesti.
Niti jedna kraljevina, država iz prošlih vremena nije imala ovolike namete i pljačkala svoj narod i iznuđivala kao ovo sada.
Svemu je došao kraj pa će i ovome.
 

vborovic

C5 modifikator
Tumači si kako hoćeš, ja to nisam rekao što si sam napisao ... ti si prvo mogao pitati u temi gdje se raspravlja o unaprjeđenju foruma dal se takve stvare mogu prodavati, a ne da samoinicijativno oglasiš stvari, koje nemaju veze s autima općenito, u dio koji je strogo namjenski ...

Pa moglo se stavit tema s ostalim oglasima i nebi stavio krivo
Upravo ovime si potvrdio, još jednom, da ne poštuješ odredbe foruma. Nadalje, nakon toga, koliko znam, upozoren si, i nakon nekog vremena si ponovno napravio nove teme (one nisu fizički obrisane, samo su sakrivene, sve je jasno ko dan) ... zaključak administratora je bio da se takve stvari tu ne budu prodavale ... ako se u nekoj budućnosti to bude omogućilo, to je druga stvar, ali trenutno ne ...

Kaj očeš reći da sam samo ja i jedino ja glup što imam svašta za prodat, a nemam di stavit oglas?
Njuškalo, plavi oglasnik, index oglasi ... ? Ne kužim u čem je problem?
 

ZlatkoC4

Well-known member
Dečki nemoj te se srdit. Po pravilu se administratora ne može staviti tema ostalo za sada. tako da ostaje samo onaj dio gdje se kupuju prodaju citroeni i svi njihovi djelovi.

Ali da ima kršenja nekih stvari ima. kao npr kada se spominje oglas koji upučiva na njušku pa se kaže da se može staviti samo broj koji vodi na oglas a onda se povedu silne teme o istoj stranici odnosno Njuškalu i spominje ga se naširoko! onda u temama o Citroenima se često povede rasprava o necitroeinima i tu nitko ne reagira po tom pitanju. Ali dobro ja sam se već naućio da me neke stvri ne smetaju samo upućivam na to da postoje razni kriteri. nekog se upozori premjesti tema ili obriše nekoga ne. Ali dobro valjda naša dva administratora to tako dozvoljavaju.

Ali opet kažem ne treba se tu nitko ljutiti već može se izraziti svoje nezadovoljstvo takvim stvarima i idemo dalje.
Prvenstveno bih trebali biti na ovom forumu upravo i valjda samo zbog Citroena ili neznam možda grješim zbog WV,BMW itd.
 

mariola

Active member
Nista od pikassonje - za sada.
Zasto?
Zato sto su me jucer zvali da je auto tu a danas kad sam dosao - nema ga. E al ima neki drugi.
Jbte necu drugi nego koji ja hocu i za pare koje ga reklamirate.
Imaju akciju za 169€ i pazi sad..akcija je jos danas. Ma mislim stvarno. Di je auto? Nije kolega stigao. Pa dobro kad ce stic? Iza n.godine. ma mars u p.m.

Ni njemacka nije sto je nekad bila.
Odmah dam se sjetio kak je jedan clan s foruma kupovao C5 nedavno. Danas je u oglasnilu - sutra nije. A ja odem tamo auto stoji. Fuj.

Bas me briga, ja od pikassonje ne odustajem.
Dali su nam velikodusno grand pikassonju danas da se vozamo i sve sto mogu rec o autu je da nemam sta rec 😊 jbo sebe ostavio me je doslovno bez texta.
Udoban, prostran, tih, zivahan....praaaavi femily autic.
Ovaj je bio s automatikom i radi bez greske.
Zena se zaljubila, kcerkica ocarana i to je to. Cekamo sljedecu povoljnu akciju i pikassonja je nas i bozji.
 

mariola

Active member
Stvar je u tom sto reklamiraju novi auto s jednom opremom a kad dodjes tamo to je auto s par t.km., probni auto i s drugacijom opremom. E pa necu jbte.

Cjena je ista ako ces ga iskesirat, samo sto su ovo imali ponudu za leasing dosta povoljnu. Ma nema veze, ne zuri mi se nikam.
 

Randy5

Active member
Pitali di sam bio 91.
To je "argument" koji pokriva mnoštvo tema i zatvara raspravu.


It's hard to win an argument with a smart person, but it's damn near impossible to win an argument with a stupid person.
Bill Murray



Nego, dečki, opet ste jako otišli izvan teme :mad:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ali da ima kršenja nekih stvari ima
Apsolutno da ima :cool:...nema ni jedne jedine teme da se ne zastrani i ode u nekom drugom, sasvim nepotrebnom smjeru :whistling:...ali to samo dokazuje da smo vrlo benevolenti i tolerantni kao moderatori i forum ;)

Vjerujem da nije tako, da nebi imali ni deset postova dnevno...pa nemremo stalno o autima pripovedat, kaj ne ? :D:D
 

Cutac

Prèkaroš
ode u nekom drugom, sasvim nepotrebnom smjeru ...ali to samo dokazuje da smo vrlo benevolenti i tolerantni kao moderatori i forum
To je pohvalno, znači da su forumaši orni za razgovor i rasprave :grin:
Vidiš, dosta je bilo o mobitelima, red je za pravila foruma :D


Meni je malko bedasto da se na Citroen forumu prodaju klizaljke, kotlovi i radijatori za centralno.
Ajd da prodaješ Citroen brandirani radijator, ali Valliant, e to ne može :D
 

Damaj

Active member
Neki od moderatora nemaju nimalo diplomacije u svom obraćanju, to je veći problem nego kada forumaši malo odlutaju od zadanih tema. A drugi po redu problem je što se forumaši selektivno upozoravaju...
 

vborovic

C5 modifikator
Neki od moderatora nemaju nimalo diplomacije u svom obraćanju, to je veći problem nego kada forumaši malo odlutaju od zadanih tema
Opa, hrabra izjava, moram priznat ... znači, opetovano kršenje pravila foruma se dozvoljava članovima, a dok se moderatori drže tih istih pravila da bude koliko-toliko reda (mislim da je prag tolerancije poprilično visok) onda bi se pozivalo na diplomaciju ... :wtf:

A drugi po redu problem je što se forumaši selektivno upozoravaju
A ti bi kaj, temu "Stup srama" gdje bi se svakome članu javno navelo gdje je pogriješio?
 

vborovic

C5 modifikator
Hvala, primljeno na znanje, ne mislim se mijenjati ... ako ti se ne sviđam, žali se drugim moderatorima ... ti skoro od prvog dana imaš neke probleme sa mnom i jedva dočekaš ovak nekaj, no ne želim ti uskraćivati zabavu, slobodno me i dalje kritiziraš ... :cool:
 

Damaj

Active member
Nisam ja jedini koji to primjećuje ( 4 palca gore) i nemam ja problema s tobom, nisam tražio da se mijenjaš nego sam konstatirao činjenicu kako se odvija tvoja komunikacija i to službena kao moderatora. Na toj poziciji bi čovjek ipak morao imati više takta.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Što volim ljude koji se kriju iza prst dolje u temi Èestitke. to govori o njima samima jako puno. živi mi bili i cijeli život se krili.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh