Moj C4-II 1.6 Hdi 92KS. Babilon-crvena.

Cutac

Prèkaroš
Imao sam i ja aluminijsku haubu i hrđala je, ali nezamjetno.
Sreća u nesreći je ta da ju je trebalo ravnati i špricati pa su vidjeli da hrđa i zamijenili u garanciji. Sad se sva sjaji :D


Mob je uploadao na Onedrive, a on očito ima zaštitu.
Evo ih.



 

ZlatkoC4

Well-known member
Ajde super da nije ti zahvatilo puno. Jer i kod nekih starih tek nekoliko dana već ima hrđe, očito fušare.
Ništa vidičemo što če biti sa reklamacijom.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Naknadno ili ne ali ne smije hrđati kao da je stari fićo. Pa cak niti on nije hrđo tako rekordno. Kao ovaj (pocićani)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Slažem se,i ja ću to reklamirati,ali valjda misle tko to gleda ispod tepiha pa eto...
Kad sam zvao da se naručim za pregled vozila po pitanju reklamacije. Dobio sam pitanje, Pa kako si došao do tog da gledaš ispod? Odmorišta. :rolleyes:

Sad gledam i tamo gdje nisam nikad gledao.
Do 6mj ove godine sam imao C3 1.4hdi 11god. star i nigdje nije imao hrđe niti problema bilo kakve vrste kao što se javljaju neki problemi na novom c4.
 

Silentshoot

Active member
A to bi oni i htjeli,da samo sjedneš,voziš i ništa ne gledaš i ne pitaš, ja još čekam izjavu iz Mađarske da mi potvrde reklamaciju...još najbolje da mi odbiju...i uostalomda priznaju ovo,kako misle sanirati štetu,vaditi pola auta iznutra,da to srede?
 

Silentshoot

Active member
Neznam...vjeruj mi ni meni nije jasno,rečeno mi je da to ide preko mađara...uostalom bitno mi je da naprave,neka ide i preko pakistana...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisam htio komentirat prije da ne ispadnem pesimist vječni... al vidim da je krenulo u tipično Citroenovom stilu

Držim vam fige da krivica za hrđu neće završit na vašim leđima. Al bit ć zanimljivo vidit kako će to riješit ako priznaju problem. Skupo, u svakom slučaju. A to ne vole :D
 

Krky

Lakerski profesionalac
nemrem si to ni pomisliti da je istina :disgusted::disgusted:
mora da ti auti negde stoje vani 2 - 3 godine i sad im stave 2014 godinu i to je to..
auto koji je proizveden, izašel iz tvornice u nazad ni "godinu dana" da mu je pod tak hrđav? :disgusted::surprised:
pa da se tih fotki dočepaju novinari, to bi ozbiljno ugrozilo prodaju novih Citroena..
 

ZlatkoC4

Well-known member
Nisam htio komentirat prije da ne ispadnem pesimist vječni... al vidim da je krenulo u tipično Citroenovom stilu

Držim vam fige da krivica za hrđu neće završit na vašim leđima. Al bit ć zanimljivo vidit kako će to riješit ako priznaju problem. Skupo, u svakom slučaju. A to ne vole :D
za ovake stvari kad ne bi priznali garanicju, bi ih razapeo preko medija ali i suda.
Auto je star točno 2mj.

nemrem si to ni pomisliti da je istina :disgusted::disgusted:
mora da ti auti negde stoje vani 2 - 3 godine i sad im stave 2014 godinu i to je to..
auto koji je proizveden, izašel iz tvornice u nazad ni "godinu dana" da mu je pod tak hrđav? :disgusted::surprised:
pa da se tih fotki dočepaju novinari, to bi ozbiljno ugrozilo prodaju novih Citroena..
Krky ne godinu več samo dva mj. 15.09.2014 izašao iz salona.
 

linkres

New member
Da, to nije sve skupa dobro. I ja sam imao neke reklamacije ali sve je riješeno bez problema. Sve si mislim ići gledati odmorište ili ne :thinking:
I sad si mislim kako veli kompa na forumu, kako to sanirati? Skidati, variti? ni govora o bilo kakvor toplinskoj obrati,onda šmirglanje? Antikorozin? hmmm....:hm:
 

Silentshoot

Active member
Ma nedam da mi rasčerupaju auto...i za ovo me srce boli što moram mijenjati prozor i ekran...ostalo ne diram,ako sve bude ok super, nego možeš li kolega slikati čep od posude za antifriz, zanima me izgled,jer meni je sva izgrebana, pa da vidim, i da imam za usporedbu....onako kao tlocrt sliku...točno iznad čepa:grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Da, to nije sve skupa dobro. I ja sam imao neke reklamacije ali sve je riješeno bez problema. Sve si mislim ići gledati odmorište ili ne :thinking:
I sad si mislim kako veli kompa na forumu, kako to sanirati? Skidati, variti? ni govora o bilo kakvor toplinskoj obrati,onda šmirglanje? Antikorozin? hmmm....:hm:
Što napraviti treba to če se uraditi. Ne vrjedi niti ovako ostaviti. Kako bih onda to izgledalo za dvje-tri godine.
Izgledao bih kao fred kremenko. eee to bi se onda zvao pravi E-HDI motor.:D

čep od posude za antifriz, zanima me izgled,jer meni je sva izgrebana,




 

ZlatkoC4

Well-known member
Evo sam se malo zabavio sa novim čeličnim felgama 16" koje sam kupio skupa sa autom felge za zimu. Pa vidite kako sam ja to sebi napravio i zamislio.




Vodobrusni papir 2000




Obrušena felga.


zaštita krep trakom.


Špricanje u dvje ruke. sa razmakom od 1h.







Tako to izgleda sad, još kad stavim zimulje na njih pa stavim na auto budem vam i onda poslikao.
Felge su ošmirglane vodobrusnim papirom 2000. te su odmaščene, osušene te prebrisane. zatim boja crna, pa crvena, potom bezbojni lak preko svega.
čekam komentare.:grin:
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh