Moj C4-II 1.6 Hdi 92KS. Babilon-crvena.

ZlatkoC4

Well-known member
Evo da kazem nes o potršnji na prvih 1000km. A u rezervoaru jos goriva.
Autocesta 4,3-4,6L
Državna cesta ogranićenja 70-90km/h 4,5l
Gradska voznja isprobao čistih 55km u gradu. 5,3-5,5L
Naravno da ovo nije skroz relevantno, pošto auto ima samo 1000km.
Ali pratiti ću i dalje.
Sljedeći tjedan idem Vinkovci-Zagreb-Split. Pa ću moći reći još više.

Inaće sam zasad zadovoljan, te za sada ne ćujem nikakve bipove ili nešto tome sl.
I zaista je udoban. Osobito mi odgovaraju sjedala u lumbalnom djelu, jer imam s tim djelom problema. U bivšem C3 sam imao stalno jastućić sa sobom, dok mi u ovome ne treba. :grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Evo zaista me nije bilo dugo, imamo jednog člana obitelji bolesnog pa zbo toga.

Inače medo super služi. Prošli smo sa njim od Vinkovaca, Osjeka, Ðakova, Velike Gorice, Zagreba, Plitvička jezera, Split. itd.
Potrošnju u čistoj gradskoj vožnji nisam prešao još 5,5L a prosjek grada mi je 4,8-5,3L
Na otvorenoj cesti i autocesti prosjek mi je ispao 4,3L.
bluetooth radi sa nokiom Lumiom savršeno razgovor bez ruku također putem bluetooth puštam i pjesme sa mobitela. itd. Usb radi savršeno, kao i Aux ulaz također za spajanje vanjskog uređaja za reprodukciju glazbe.
Sve u sve sam zadovoljan.
U nastavku pogledajte video iz njega čete sami vidjeti što je sve u opremi i dodatnoj opremi kao i motor.
PS. Ispričavam se na greškama u govoru u videu nisam pazio što pričam ali razumjet čete vi već.
[ame]http://youtu.be/oLFNyNhVoXo[/ame]

Da dodam još auto je sa prvih 60l napravio nepunih 1100km. Dok sa drugim rezervoarom također 60l je dosao na skoro 1400km. S tim da je prosjek potrosnje bio oko 3dcl veći kod prvog rezervoara. Treći rezervar je još u opticaju pa čemo vidjeti.
 

Silentshoot

Active member
Super izvještaj, reci mi da li ti usb priključak i puni mobitel kada spojiš kabelom,ili samo može prijenos podataka? Nisi imao nikakvih problema s elektronikom,da nešto šteka ili ne radi?
 

ZlatkoC4

Well-known member
Nismo se razumjeli. Mobitel mi je spojen bežićno na radio putem bluetooth uređaja. I tako spojen razgovaram putem tipki na volanu i također puštaš pjesme sa mobitela. A ulaz usb ispod aux ulaza mi služi za usb stik sa mp3,pjesmama. A na utićnici za upaljać imam utaknut konektor sa dva usb izlaza za puniti mobitel.
Mobitel se ne ukljućiva u usb ispod aux ulaza.
Inaće možeš mobitel spojiti i na aux pa slušati i tim putem pjesme.
Nisam imao problema sa elektronikom. Osim što mi je jednom spjeni mobitel putem bluetooth-a jednom zamrzo sve funkcije i komande. Pa sam morao ugasiti auto i mob. I poslje sve ok.
Ali to je sigurno bilo do mobitela jer se samo s tim uređajem javio problem.
Kad spojim nokiu lumia ili sony sve radi za pet.
Snimiti ću i to jedan dan pa pokažem.
 

Joka

New member
Zlatko gdje su vam ukrasne kapice na šarafima?

Skinuli ili ih niste ni imali?

Zar nemate ladicu i ispod vozačevog sjedala?
 

Scorpyo

Active member
Ljudi, ma nema boljeg auta za te novce sa toliko opreme i diesel motorom....ne postoji!!!
Potpisujem...

Zlatko gdje su vam ukrasne kapice na šarafima?

Skinuli ili ih niste ni imali?
E to sam i ja jućer primjetio na mojem C4. I moj odgovor na to pitanje bi bio jedno iskreno nemam pojma jer sam tek jućer primjetio da ih nema tako da ne mogu tvrditi ni da ih nisam dobio ni da sam ih dobio pa mi ukralo...

Last but not least, čestitke na kupnji i sretnu vožnju.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Zlatko gdje su vam ukrasne kapice na šarafima?

Skinuli ili ih niste ni imali?

Zar nemate ladicu i ispod vozačevog sjedala?
Ukrasne kapice nisu niti bile na njemu, kad sam ga dobio.
A da ih sad nisi spomenu ne bih niti zamjetio da ih nemam.
Zovati ču prodavača pa pitati, što je sa ukrasnim kapicama?:confused:

nema ladicu ispod vozačevog sjedala.
 

Joka

New member
Ja kod sebe imam ladicu ispod vozačkog sjedala. Verzija Medveščak, 2012. god. možda su u novim izdanjima to izbacili.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ja kod sebe imam ladicu ispod vozačkog sjedala. Verzija Medveščak, 2012. god. možda su u novim izdanjima to izbacili.
Pitao sam za kapice njih izbacivaju iz serije. A ladica ide ovisno o opremi i modelu, motoru itd.
 

Silentshoot

Active member
Znam a ti je spojeno bežičnim putem,ali mene zanima da li se može puniti preko original usb priključka? To sam i ja primjetio da nema ukrasnih kapica...a ova ladica ispod vozačevog sjedala, možda i nije toliko potreba,jer koliko sam vidio stvarno ima dosta mjesta za puno stvari...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Samo podvuci lagano prste od vrata prema kvačilu i osjetit ćeš otpor gore i dolje i ravnomjerno povuci prema sjedalu i iskoćiti če. Ima ispod dvje limene žabice. Ide lagano van.
 

ZlatkoC4

Well-known member
A kao pocinčana karoserija.
Ali izgleda samo u reklami iz pogona uranjaju karoseriju u bazen. A kad nema novinara onda očito zaobiđu bazen. Ovake stvari če ih doći glave.
Da čovjek ne povjeruje. autu če sutra dva mjeseca.

Kako si skinuo plastiku odmorišta?

Mogao bih i ja provjeriti u kakvom je stanju.
evo kako ti to izgleda od ispod.




 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Rđav je i moj.
No, kako imam bolji auto, hrđe je manje :D :p

Javi ishod ako budeš reklamirao.

Budući da je karoserija, saniranje štete bi potrajalo, zar ne?
 
Posljednje uređivanje:

ZlatkoC4

Well-known member
Rđav je i moj.
No, kako imam bolji auto, hrđe je manje

Javi ishod ako budeš reklamirao.

Budući da je karoserija, saniranje štete bi potrajalo, zar ne?
Naravno da ču javiti. stavio si slike ali se ne vide.

No, kako imam bolji auto, hrđe je manje
Srečom pa ja iz starta imam alu haubu, pa neće hrđati :confused::D
 
Na vrh