Kvaliteta benzina

Silentshoot

Active member
Tifon uzima od INE gorivo, tako da to da je na Tifonu je bolje gorivo je čista laž, a i kako ti možeš točno reći da li ti manje ili više troši, kada nemožeš dva puta odvoziti istu rutu u jednakim uvjetima.

A ovo da su točili u boce od coca-cole nije istina, i lažete tu bzvz. Uzorci su uzeti po pravilima struke, jer poznam čovjeka koji je u tom poslu, i rezultati su kakvi jesu, a to što je cijela država na glasu da nitko ne radi svoj posao je nešto drugo. Ima ljudi koji i rade svoj posao...
 

Krky

Lakerski profesionalac
:D:D
opusti se :D
ovo je samo forum, a ne sudnica da bi se trebalo biti preozbiljan.. :D
forum ti služi i za relaksaciju, a ne samo za ozbiljne teme..
ja sam ih jedanput videl kak toče u one bolničke guske :D:D
 

kerber

New member
Baš dobro kažeš, na INI-i se i meni čini gorivo nekako loše (dizel), zadnjih jedno mjesec dana imam gotovo sličan način vožnje i gotovo istom rutom u isto vrijeme, točio na INI potrošnja po kompu kaže 8 l/100km, drugi rezervar na Croduxu, sada komp pokazuje 7 l/100km--e sad tko je tu lud??
Slijedeći idem na Tiffon, pa ćemo vidjeti :)
Da se nadovežem sam na sebe :)

Znači nakon, sad je ovaj točen na Croduxu gotov, komp pokazuje 7,5l/100km, pa sad idemo dalje, sutra moram točiti, a onda idem na Tiffon :)
Pa da vidimo kakav je rezultat.
 

Echo49teen

New member
Za ovu inininu koja mi je pet minuta od kuće mogu reći da ima lošije gorivo, bilo je već malo više prigovora. A tifon da ima u skladu sa propisima. Jel to sad zato što je netko bio pametan pa malo omastio brk na ini ili je do toga što su imali tankove stare preko 30 godina u kojima je bilo sve i svačega ne znam. Ali evo kad si tako željan u tvrdnji da lažem pozivam te da dođeš i napravimo test. I mogu odvoziti turu u skoro pa identičnim uvjetima kad sam na njoj više puta dnevno već pet godina za redom.
 

Automatic

Well-known member
Ja točim u INI,na LUKoil,tifon, ma svugdje ,niš nisam primetil da bi ide bolje ili gore ,jedino po čemu skužim da je loše gorivo ako ima vode u nnjemu odma nakon točenja mi se upali ANTIpolution ,sve to isti k...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Stigli rezultati... ako ih tako možemo nazvat. 10% testiranih goriva ne valja, al što nam znači kad ne žele reć di.
Navodno sve dizeli, osim jednog uzorka benzina, od ovih što su ''pali''.

Dizlo loveri, budite na oprezu :D
 

Krky

Lakerski profesionalac
To valjda ovaj običan dizel..
mislim da su ovi calsic, premium itd.. daleko kvalitetniji i sadržavaju aditive, a kad ovi obični dizel je ko od majke rođen, gol bez ičega..
 

deda

New member
A kaj će ti aditivi,oni samo štopaju sagorjevanje i lože se na lažnu ekologiju.Æista nafta ili benzin je zakon,čak i ova farsa sa bezolovnim je još veći drek u odnosu na tetraetilolovo.Sve je farsa i mučka močnika koji prodaju muda pod bubrege ,samo da se drpa lova.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
pa da nam malo mažu oči i da imamo lažni osjećaj da neko nešto dela u ovoj državi.

A i 10x min 300.000 kn nije loše... taman za novu vikendicu budućeg stanovnika Remetinca.
 

ZlatkoC4

Well-known member
točim stalno na Croduxu. bivši c3 je točen na ini i s novijim inama je uvjek bilo ok. doduše oduvjek sam točio bs class i premium. dok jednom na starijoj ininoj benzinskoj u puli katastrofa vode brdo u gorivu.

Kod nas ima više problema sa gorivom imamo lošeg goriva, imamo dobrog goriva koje je postalo loše zbog neodgovornih djelatnika postaja i večinom se svodi na ono 10kg grožđa = 10L vina. a tako nam je i sa gorivom pohlepa. trebalo bih samo više nadzirati i kažnjavati te nekima i knjižice uručiti. pa bih toga bilo manje.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Evo konačno i rezultata akcije "oktan" tj. objava benzinskih postaja gdje se prodavalo loše gorivo.
Danas su se mnogi koji su hvalili Croduxova goriva zagrcnuli. :D
Ne likujem i žao mi je ljudi koji su tamo kupili gorivo, ali kao što sam i ranije pisao, nije mi nikad bila simpatična ta kompanija.
 
Na vrh